Ми все частіше приймаємо рішення відповідно до наших короткострокових цілей та вигод. Але при такому підході наше майбутнє стає більш непевним та менш безпечним. Як ми можемо навчитися думати про краще майбутнє та планувати його у довгостроковій перспективі, аж на часи наших онуків, наприклад? Арі Валлах виділяє три тактики для мислення за рамками негайного.
Важкі рішення – те, чого найбільше боїмось робити, просити чи казати – часто саме те, що нам варто зробити. Як нам подолати параліч і почати діяти? Тім Ферріс, автор книги «Працюй чотири години на тиждень», заохочує глядачів уявити та деталізувати свої страхи, застосовуючи просту вправу, яка називається «постановка страхів». Дізнайтеся більше, як ця практика може допомогти вам досягати успіху в умовах високого стресу, та відділити те, що ви можете контролювати, від того, чого контролювати не можете.
Ми всі хочемо винайти продукт, що змінить світ, створити успішну компанію, написати книгу, яка стане бестселером. І все ж таки мало хто із нас насправді це робить. Бразильська підприємниця Бель Песке розвінчує п’ять міфів, у які легко повірити. Бо ці міфи гарантують, що ваші проекти мрій ніколи не здійсняться.
Розробивши новий блискучий життєвий план, наш перший інстинкт – розповісти про це комусь. Але Дерек Сіверс каже, що краще тримати цілі в таємниці. Він показує дослідження, яке розпочалося ще з 1920-х років, щоб показати, чому люди, які повідомляють про свої амбіції, мають менше шансів їх досягти.
У цьому комічному виступі Ларрі Сміт не стримує себе у виразах, наводячи абсурдні виправдання, які придумують собі люди, коли їм не вдається досягати бажаного. Виступ з українськими субтитрами доступний за посиланням.
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…
Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…
У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…