Категорія: Відео

5 TED-виступів про те, як ставити цілі та досягати їх

«Три способи (довгострокового) планування», Арі Валлах

 

Ми все частіше приймаємо рішення відповідно до наших короткострокових цілей та вигод. Але при такому підході наше майбутнє стає більш непевним та менш безпечним. Як ми можемо навчитися думати про краще майбутнє та планувати його у довгостроковій перспективі, аж на часи наших онуків, наприклад? Арі Валлах виділяє три тактики для мислення за рамками негайного.

«Чому варто визначити свої страхи замість ваших цілей?», Тім Ферріс

Важкі рішення – те, чого найбільше боїмось робити, просити чи казати – часто саме те, що нам варто зробити. Як нам подолати параліч і почати діяти? Тім Ферріс, автор книги «Працюй чотири години на тиждень», заохочує глядачів уявити та деталізувати свої страхи, застосовуючи просту вправу, яка називається «постановка страхів». Дізнайтеся більше, як ця практика може допомогти вам досягати успіху в умовах високого стресу, та відділити те, що ви можете контролювати, від того, чого контролювати не можете.

«П’ять способів убити свої мрії», Бель Песке

Ми всі хочемо винайти продукт, що змінить світ, створити успішну компанію, написати книгу, яка стане бестселером. І все ж таки мало хто із нас насправді це робить. Бразильська підприємниця Бель Песке розвінчує п’ять міфів, у які легко повірити. Бо ці міфи гарантують, що ваші проекти мрій ніколи не здійсняться.

«Тримайте свої цілі при собі», Дерек Сіверс

Розробивши новий блискучий життєвий план, наш перший інстинкт – розповісти про це комусь. Але Дерек Сіверс каже, що краще тримати цілі в таємниці. Він показує дослідження, яке розпочалося ще з 1920-х років, щоб показати, чому люди, які повідомляють про свої амбіції, мають менше шансів їх досягти.

«Чому ви не зможете мати гарну кар’єру», Ларрі Сміт

У цьому комічному виступі Ларрі Сміт не стримує себе у виразах, наводячи абсурдні виправдання, які придумують собі люди, коли їм не вдається досягати бажаного. Виступ з українськими субтитрами доступний за посиланням.

Recent Posts

З якої дати діятимуть оновлені форми та зміст фіскальних чеків?

Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…

3 дні ago

Чи подавати ФОПам Додаток ЄСВ у складі декларацій за 2024 рік у разі його несплати через “воєнну” пільгу?

Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…

3 дні ago

Безопасность интернет-платежей — виды мошенничества и способы защиты

Сегодня не выходя из дома можно осуществить практически любой базовый финансовый процесс (оплатить покупки, билеты,…

3 дні ago

Податковий агент при виплаті доходу фізособі не утримав ПДФО: хто відповідальний?

ДПС у Луганській області розповідає, що відповідно до підпункту 168.1.1 пункту 168.1 статі 168 ПКУ податковий…

1 тиждень ago

Як платників податків м. Києва розподілено між Центральною, Лівобережною та Правобережною ДПІ?

Головне  управління  ДПС у  м. Києві інформує, що у зв’язку з внесенням змін до Організаційної структури…

1 тиждень ago

Оподаткування закупівлі ліцензій ERP (на прикладі Odoo) в нерезидента: ключові аспекти

В умовах стрімкого розвитку технологій і глобалізації бізнесу українські компанії все частіше користуються програмними рішеннями,…

1 тиждень ago