З 19.04.2020 р. для ФОП — платників єдиного податку 2 — 4 груп:
З 20.10.2020 р. перелік СГД, які мають використовувати РРО, розшириться:
До 19.04.2020 р. облік не ведуть фізичні особи — підприємці, які не зареєстровані як платники ПДВ.
З 19.04.2020 р. облік не ведуть ФОП-єдинники, які не зареєстровані як платники ПДВ, крім тих, які здійснюють діяльність з реалізації:
Суб’єкти господарювання, які у зв’язку із застосуванням програмних реєстраторів розрахункових операцій вирішили відмовитися від застосування РРО, строк служби яких не закінчився, повинні скасувати реєстрацію таких реєстраторів розрахункових операцій у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, із поданням до контролюючих органів звітних документів, передбачених Законом про РРО. Норма набирає чинності з 19 квітня 2020 року.
РРО працюватимуть у режимі офлайн протягом 36 годин. У цей період розрахунковим документам будуть присвоюватися фіскальні номери з діапазону, сформованого фіскальним сервером. Номери з цього діапазону попередньо резервуватимуться. Протягом години після відновлення зв’язку копії створених в режимі офлайн розрахункових документів передаються на сервер податкової.
Кешбек (повернення коштів за нефіскалізований чек) запрацює тільки з жовтня 2020 року.
Купуєте товар/отримуєте послугу на суму, яка перевищує 850 грн, перевіряєте чек на сайті. Якщо інформація про чек відсутня, подаєте скаргу через електронний кабінет.
Якщо чек не був фіскалізований, ДПС проводить перевірку. Якщо виявлено порушення, продавець сплачує штраф, з суми якого покупцю виплачують «кешбек» — 100% вартості товару.
Якщо розрахунки за придбаний товар (послугу) проводяться у безготівковій формі без застосування платіжних карток і кошти перераховуються з поточного рахунку покупця на поточний рахунок продавця, така операція не потребує РРО. Теж саме стосується випадків, коли покупець розраховується з продавцем шляхом внесення коштів через банк для подальшого їх зарахування на поточний рахунок продавця.
Якщо ж розрахунки за товар чи послугу відбулися із використанням банківської платіжної карти, то така операція підпадає під визначення «розрахункової операції» для цілей Закону № 265. У цьому разі необхідно застосовувати РРО.
Ортопедичний матрац – це не просто частина меблів, а важливий елемент здорового способу життя. Якість…
В арсеналі сучасних маркетологів є багато ефективних інструментів, тому про такий скромний метод впливу як…
Найкращий пункт обміну. Критерії та поради при виборі обмінника Коли потрібно обміняти 100-200 доларів, люди…
У статті 8 Закону «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 14.09.2024 №12000 визначили…
Компьютерная игра Counter-Strike 2 является одной из самых популярных киберспортивных дисциплин благодаря тому, что тут…
Порушення умов договору – це серйозна проблема, яка може призвести до фінансових втрат, втрати часу…