Загалом у разі, якщо ТОВ планує проводити семінари та бізнес-тренінги для населення та юросіб, то слід виходити з предмету договорів, які укладаються в таких випадках. Як правило, такі договори є договорами з надання послуг, що й обумовлює вибір кодів КВЕД.
На нашу думку, Класифікація видів економічної діяльності ДК 009:2010, затверджена Наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010 р. №457, дає можливість обрати наступні коди КВЕД (з врахуванням збирання персональних даних та їх обробку таким ТОВ), наприклад, такі як:
Під терміном “послуги” Наказ №457 розуміє як результат економічної діяльності, відносно якої не можна встановити права власності. Послуги не підлягають продажу окремо від процесу їх виробництва. Момент завершення виробництва послуги збігається з моментом надання її споживачеві.
Водночас, йдеться про проведення семінарів працівниками ТОВ, які є іноземцями. Надання послуг іноземцями, у т.ч. на території України, щодо проведення семінарів та бізнес-тренінгів не потребує ліцензування або отримання дозволів. Щодо підтвердження кваліфікації лекторів — то це питання стосується договірних умов та попиту на подібні послуги.
Обувь от адидас — это выбор тех, кто ценит стиль, комфорт и универсальность. Модели из…
Український бізнесовий ландшафт охоплює великий спектр підприємств, які поділяються на малі, середні та великі залежно…
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…