Консультації

Чи можливо в Е-кабінеті переглянути подану звітність?

ДПС у Харківській області  повідомляє, що відповідно до абзацу першого  електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом здійснюється відповідно до ПКУ, законів України від 22.05.2003 №851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» та від 05.10.2017 №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» без укладення відповідного договору.

Згідно з абзацом третім п. 42.6 ПКУ платник податків стає суб’єктом електронного документообігу після надсилання до контролюючого органу першого будь-якого електронного документа у встановленому форматі з дотриманням вимог Закону №851 та Закону №2155.

Пунктом 42-1.1 ПКУ визначено, що Електронний кабінет створюється та функціонує за такими принципами, зокрема, здійснення автоматизованого внесення до журналу всіх дій (подій), що відбуваються в електронному кабінеті, включаючи фіксацію дати і часу відправлення, отримання документів через електронний кабінет та будь-якої зміни даних, доступних в Електронному кабінеті, за допомогою кваліфікованої електронної позначки часу.

Інформація про дату і час надсилання та отримання документів, іншої кореспонденції з ідентифікацією відправника та отримувача зберігається безстроково і може бути отримана через Електронний кабінет у вигляді електронного документа, в тому числі у вигляді квитанції у текстовому форматі.

У приватній частині Електронного кабінету в залежності від типу платника (юридична особа, фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, громадянин тощо) надається доступ, зокрема, до перегляду та друку раніше поданої звітності.

Меню «Перегляд поданої звітності» надає користувачу Електронного кабінету можливість перегляду раніше поданої податкової, пенсійної та статистичної звітності до ДПС незалежно від способу її подання, включаючи звіти, подані на паперових носіях до центрів обслуговування платників податків.

За замовчуванням користувач отримує перелік всіх звітів, поданих у відповідному звітному періоді. Звітний період (місяць, квартал чи рік) визначається двома параметрами – роком та місяцем.

Перегляд конкретного звіту здійснюється подвійним натисненням лівої кнопки миші, формується pdf-файл звіту зі всіма додатками.

Share
Опубліковано
Buhgalter
Мітки: звітність

Recent Posts

В який термін податковий агент має перерахувати ПДФО у разі невиплати доходу?

ДПС у Запорізькій області розповідає, що строки сплати податкового зобов’язання визначено ст. 57 ПКУ, п. 57.1 якої, зокрема, встановлено,…

2 дні ago

Як отримати витяг з реєстру страхувальників: розʼяснення від ДПС

У Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що для отримання документального підтвердження інформації, наявної у реєстрі страхувальників,…

2 дні ago

PAFI Kota Payakumbuh: Mengukuhkan Profesionalisme

Payakumbuh Sebagai garda terdepan dalam pelayanan kesehatan, Persatuan Ahli Farmasi Indonesia (PAFI) cabang Kota Payakumbuh terus…

1 тиждень ago

Что такое Эфириум и как он работает?

Эфириум — это одна из наиболее популярных и значимых криптовалют на современном рынке цифровых активов.…

2 тижні ago

Які дозвільні документи необхідні для експлуатації генератора

Мінекономіки у листі від 18.07.2024 р. № 3622-06/51710-09 проінформувало про перелік документів (дозволів, ліцензій тощо), необхідних для…

2 тижні ago

З 1 жовтня 2024року ліміт на карткові перекази між фізособами – 150 тис. грн на місяць

З 1 жовтня 2024 року Національний банк України тимчасово на пів року встановлює ліміт у 150 000 грн на…

2 тижні ago