З 2016 року державні реєстратори вже не займаються реєстрацією бізнеса. Замість них це можуть зробити:
Виконавчі органи сільских, селищних і міських рад набувають повноважень з реєстрації суб’єктів підприємництва лише після того, як ухвалять таке рішення.
Як ви вже зрозуміли найбільш розповсюдженим варіантом є звернення до нотаріусів, якщо ви хочете зареєструвати свій бізнес.
Де реєструвати?
Ви визначились з місцезнаходженням юридичної особи, але не обов’язково шукати нотаріуса в тому районі де буде знаходитись ваша юридична особа. Держреєстрацію може провести будь який суб’єкт держреєстрації, в межах визначених повноважень, незалежно від місцезнаходження майбутньої юрособи.
Вам необхідно зібрати такий пакет документів:
Важливо: вже не треба подавати примірник рішення засновників про створення юрособи (протокол зборів засновників)
Також за бажанням Заявника заяву про державну реєстрацію створення юридичної особи може заповнити нотаріус, після чого заявник її лише підпише.
Оформлення документів для держреєстрації.
Звісно, що усі вищезазначені документи мають бути оформлені належним чином. Основні вимоги такі:
Якщо в документах є помилки, їх не приймуть до розгляду і вам потрібно буде подати виправлений пакет документів. Через 15 календарних днів.
Основне правило: не може бути двох юридичних осіб з однаковим найменуванням. Найменування юрособи містить інформацію про її організаційно-правову форму та назву. ТОВ “Сонечко” і ПП “Сонечко” – два різних найменування.
Крім того ви не зможете використати у найменуванні:
Нотаріус після прийняття пакету документів видає заявнику опис в якому буде фігурувати відмітка про дату отримання пакету документів та код доступу до результату розгляду документів через портал електроних сервісів.
Юрособу як правило реєструють на протязі 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.
За результати реєстраційної дії формують виписку в електронній формі. Паперову виписку можна отримати лише для проставлення апостилю.
Звертатися в органи ДФС або в органи статистики не потрібно. Всю інформацію про вас вони знайдуть в ЄДР. Якщо ви подавали заяву про реєстрацію платником ПДВ або про реєстрацію платником єдиного податку – в ДФС також вже немає потреби звертатись, податківці отримають цю інформацію без Вас і зроблять усі необхідні дії.
Логістика вантажних перевезень між областями України, незалежно від того, це перевезення меблів чи ж будь-яких…
Право наоскарження висновку моніторингу відповідно до законодавства належить виключно замовнику. Він може брати участь…
Логістика у сфері оптових поставок бензину та дизельного пального є важливою складовою енергетичної інфраструктури, особливо…
Ст. 164 ПКУ встановлено особливості визначення бази оподаткування ПДФО для доходів у негрошовій формі. А…
Ортопедичний матрац – це не просто частина меблів, а важливий елемент здорового способу життя. Якість…
В арсеналі сучасних маркетологів є багато ефективних інструментів, тому про такий скромний метод впливу як…