Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Інновації в догляді за шкірою: 6 засобів для обличчя, які змінять вашу б’юті-рутину
На правах реклами Це цікаво

Інновації в догляді за шкірою: 6 засобів для обличчя, які змінять вашу б’юті-рутину

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Буквально щодня косметичні бренди презентують доглядальну косметику, яка покликана спростити б’юті-рутину та покращити стан шкіри, вирішити характерні для неї проблеми. Чимало людей з ентузіазмом ставляться до інновацій і тестують новинки. Інші — поділяють упереджене ставлення до косметики та вважають, що вона не може надавати помітного позитивного впливу на шкіру, тож зі скепсисом ставляться до нових продуктів.

Дійсно, не вся доглядальна косметика може приносити користь і часто реклама виробника породжує у споживачів завищені очікування, які згодом виливаються в сильне розчарування. Тому закликаємо вас оцінювати не яскраві рекламні кампанії, а аналізувати склад продукту. Спеціально для читачів ми вивчили новинки, які нещодавно презентували косметичні бренди та наукові дослідження щодо їхніх дієвих компонентів. Хороша новина полягає в тому, що ефективні засоби для догляду за шкірою існують. Які саме? Читайте у статті!

Очищувальні та тонізувальні засоби з центелою азіатською — делікатне усунення забруднень

Центела азіатська, яку ще називають цикою та готу колою, — потужний рослинний нутрієнт, який має багато корисних властивостей. Зокрема, центела азіатська зменшує запалення, загоює мікропошкодження, стимулює мікроциркуляцію та регенерацію.

Очищувальні гелі та пінки, а також тоніки й тонери з готу колою у складі — чудовий варіант для делікатного усунення забруднень. Додатковий бонус: центела азіатська стимулює синтез власного колагену та регулює вироблення себуму.

Креми з пептидами — потужний антивіковий ефект

Пептидами називають короткі ланцюги амінокислот, по суті фрагменти білків, які здатні діяти по типу «сигнальних молекул». Вони стимулюють синтез колагену та еластину, прискорюють регенерацію, мають заспокійливу та загоювальну дію. А ще — це незамінний компонент антивікової косметики, тож популярність пептидів стрімко підвищується. Креми та інші засоби з цими активами можна замовити, наприклад, на https://eva.ua/brnd-255963/. Без сумніву, за пептидами, як косметичним компонентом, — велике майбутнє!

Креми та гелі на основі мікробіомної технології — дбайлива регенерація

Мікробіомна технологія — одне з останніх надбань космецевтики. Науковці, які досліджували, як допомогти людям з атопічною шкірою, виявили, що цей стан напряму пов’язаний з порушенням балансу мікробіому.

Нормалізація стану шкіри можлива завдяки пребіотикам у складі доглядальної косметики, зокрема, йдеться про креми і гелі для щоденного застосування. Пребіотики — активи, які формують сприятливе середовище для покращення мікробіому шкіри. Це, наприклад, біфідус, молочна кислота, гіалуронова кислота, полісахариди, амінокислоти тощо. Саме пребіотики регулюють вироблення себуму, знижують підвищену чутливість, мають заспокійливий ефект.

Сироватки з бакучіолом — як ретинол, тільки краще

Ретинол — корисний косметичний актив, який має давню традицію використання та позитивно впливає на шкіру. Але в цього компонента є деяка неприємна властивість:  провокувати досить бурхливу реакцію, яка проявляється в лущенні, подразненні, почервонінні.

Тому справжнім бестселером став рослинний ретинол, або бакучіол. У складі сироваток він делікатно впливає на чутливу та тонку шкіру, стимулює синтез колагену, має розгладжувальний вплив. Також бакучіол має доведену антимікробну ефективність і підходить для догляду за шкірою, схильною до акне.

Креми та лосьйони з пробіотиками — відновлення захисних функцій шкіри

Сьогодні в косметичних формулах доглядальних засобів активно застосовують лакто- та біфідобактерії, зокрема, йдеться про денні креми та лосьйони для обличчя. Це дає змогу вирішити одне з найбільших завдань антивікового догляду — відновити власні захисні функції шкіри. З часом вони погіршуються, що призводить до сухості та тьмяності, погіршення тону. Пробіотики в косметиці можуть поліпшити ситуацію, відновити та посилити місцевий імунітет.

Сироватки з фрагментованою гіалуроновою кислотою — зволоження, яке вийшло на інший рівень

Ці сироватки стали справжнім бестселером і це не дивно, адже фрагментована (низькомолекулярна) гіалуронова кислота має молекули маленького розміру. Вони легко проникають в глибокі шари шкіри, притягують до себе вологу та збільшуються в розмірі. Завдяки цьому зморшки розгладжуються зсередини, а шкіра має зволожений та відпочилий вигляд.

Сподіваємося, стаття була корисною і цікавою. Не бійтеся тестувати новинки доглядальної косметики і пам’ятайте: важливі не обіцянки виробника та яскрава реклама, а дієвий склад з ефективними й безпечними компонентами.


Поділіться з друзями - підтримайте проект