Механізм “кешбеку” запроваджується для боротьби з «нефіскальними» чеками, ціллю його застосування є унеможливлення ситуації, коли окремі несумлінні суб’єкти господарювання надають споживачам нефіскальні чеки, які на вигляд схожі на фіскалізовані чеки.
Кешбек запрацює не раніше 1 жовтня 2020 року.
Законодавством передбачено наступну процедуру повернення коштів (“кешбеку”) споживачам:
Для уникнення спроб використання системи «кешбек» у нечесній конкурентній боротьбі, статтею 161 Закону України №128 від 20.09.2019 передбачена ідентифікація особи, яка подає скаргу на продавця.
Ось які запобіжники передбачає законодавство для унеможливлення застосування цього механізму несумлінними конкурентами:
На даний час ДПС вже реагує на заяви покупців щодо «нефіскальних» чеків, які надіслані письмово, однак часом складно ідентифікувати такого заявника та оцінити обґрунтованість його скарги.
Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…
Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…
Сегодня не выходя из дома можно осуществить практически любой базовый финансовый процесс (оплатить покупки, билеты,…
ДПС у Луганській області розповідає, що відповідно до підпункту 168.1.1 пункту 168.1 статі 168 ПКУ податковий…
Головне управління ДПС у м. Києві інформує, що у зв’язку з внесенням змін до Організаційної структури…
В умовах стрімкого розвитку технологій і глобалізації бізнесу українські компанії все частіше користуються програмними рішеннями,…