Механізм “кешбеку” запроваджується для боротьби з «нефіскальними» чеками, ціллю його застосування є унеможливлення ситуації, коли окремі несумлінні суб’єкти господарювання надають споживачам нефіскальні чеки, які на вигляд схожі на фіскалізовані чеки.
Кешбек запрацює не раніше 1 жовтня 2020 року.
Законодавством передбачено наступну процедуру повернення коштів (“кешбеку”) споживачам:
Для уникнення спроб використання системи «кешбек» у нечесній конкурентній боротьбі, статтею 161 Закону України №128 від 20.09.2019 передбачена ідентифікація особи, яка подає скаргу на продавця.
Ось які запобіжники передбачає законодавство для унеможливлення застосування цього механізму несумлінними конкурентами:
На даний час ДПС вже реагує на заяви покупців щодо «нефіскальних» чеків, які надіслані письмово, однак часом складно ідентифікувати такого заявника та оцінити обґрунтованість його скарги.
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…
Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…
У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…