Консультації

Медобслуговування по-новому вже з літа 2018

Наказ МОЗ від 19.03.2018 за № 504 визначає перелік послуг ПМП, вартість яких компенсує держава через Національну Службу здоров’я України (НСЗУ).

Отже, терапевти, педіатри та сімейні лікарі будуть спостерігати за станом здоров’я пацієнтів, проводити діагностику і лікувати найбільш поширені хвороби, травми, отруєння, патологічні, фізіологічні (під час вагітності) стану. Також лікарі будуть спостерігати за пацієнтами з хронічними захворюваннями і станами. При необхідності лікар дасть направлення до фахівця вторинної або третинної допомоги – лора, ендокринолога, хірурга і т.д. – буде консультуватися з ними щодо вашого лікування.

Крім того, лікар буде надавати невідкладну допомогу при гострому розладі фізичного або психічного здоров’я, а то й потрібно екстреної, спеціалізованої або високоспеціалізованої медичної допомоги. До компетенції лікаря ПМП також відноситься проведення профілактичних втручань (вакцинація), консультативна допомога, спостереження за здоровою дитиною, неускладненою вагітністю і окремі послуги паліативної допомоги. Лікар також видасть потрібну довідку, листок непрацездатності, направлення для проходження медико-соціальної експертизи та т.п.

В рамках медичних послуг з надання ПМП проводяться наступні лабораторні та інструментальні діагностичні дослідження: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, вимірювання артеріального тиску, електрокардіограма, вимір ваги, зросту, окружності талії, швидкі тести на вагітність , тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

Рішення про виїзд за викликом пацієнта додому буде приймати лікар. Пацієнт може зателефонувати і записатися на прийом до лікаря або обгрунтувати необхідність і викликати лікаря до себе додому, залишивши при цьому свої контактні дані. Лікар тепер має можливість передзвонити пацієнтові і обговорити з ним його проблему, а також домовитися про час візиту. Записатися на прийом до лікаря можна буде особисто, по телефону, електронній пошті або іншими засобами зв’язку.

Пацієнтів прийматимуть згідно з графіком роботи установ ПМП. Надавач ПМП може створити черговий кабінет для обслуговування населення поза годин прийому, а також для надання допомоги у вихідні, святкові та неробочі дні

Share
Опубліковано
Sunny-J

Recent Posts

Почему аренда кулера и кофемашины выгоднее покупки: решение для современного офиса

В современном мире эффективность работы офиса напрямую зависит от условий, в которых работают сотрудники. Общий…

2 дні ago

Що не так із бухобліком в Україні? Онлайн-бухгалтерія Dilovod запустила масштабне опитування серед бухгалтерів

На четвертому році повномасштабної війни український бізнес продовжує працювати в умовах, які потребують максимальної стійкості,…

2 тижні ago

Як виправити помилку в ПН: неправильний код ставки ПДВ (14% або 20% замість 0%)?

Податківці у підкатегорії 101.29 ЗІР надали роз'яснення, що для операцій з вивезення за межі митної території України…

3 тижні ago

Як здійснюється оплата за допомогою Google Pay

Google Pay є одним з найбільш популярних цифрових платіжних сервісів, що трансформував те, як ми…

3 тижні ago

Як професіонали адаптуються до змін у фінансових стандартах

У зв’язку з глобалізацією економіки виникла гостра потреба в уніфікованих стандартах фінансової звітності, що дають…

4 тижні ago

Где можно провести конференцию под Киевом

Аренда помещений для конференций в Киеве может понадобиться для проведения деловых мероприятий, таких как конференции,…

1 місяць ago