Головна » Бухгалтеру » Консультації » «Муніципальна картка «Картка киянина»: як оформити
Консультації

«Муніципальна картка «Картка киянина»: як оформити

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Муніципальну картку “Картка киянина” громадяни-мешканці м. Києва, що отримують пільги з міського бюджету, отримують безкоштовно!

Особа, яка є громадянином України та не відноситься до пільгових категорій мешканців м. Києва:

  • місце проживання якої зареєстроване в м. Києві – отримує КК за власні кошти (Пакет «Стандартний» – 120 грн/рік) або на умовах зарплатного проекту в «Ощадбанку»;
  • здійснює трудову діяльність в м. Києві («кияни» та «некияни») відповідно до законодавства України – отримує КК за власні кошти (Пакет «Стандартний» – 120 грн/рік) або на умовах зарплатного проекту в «Ощадбанку».

При втраті/пошкодженні отриманої картки, протягом періоду її дії, утримувач картки сплачує комісію за виготовлення нової картки згідно тарифів банку-емітенту. Тарифи розміщені на сайті банку-партнеру проекту АТ “Ощадбанк”

Якщо ви отримуєте Картку Киянина та не підпадаєте під жодну категорію пільг, то плата за обслуговування картки складає 120 гривень на рік. Додаткову інформацію з приводу обслуговування карток, є можливість дізнатись у банка-ємітента.

Для того, щоб оформити муніципальну картку “Картка киянина”, необхідно звернутись до Ощадбанку.

Перелік документів, які додаються для отримання МК КК:

  • паспорт громадянина України, або документ, який його замінює;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • документи, що підтверджують право на отримання муніципальної картки «Картка киянина» (учнівський квиток, студентський квиток, довідка з місця роботи тощо);
  • посвідчення, що дає право на пільги, доплати, допомоги, компенсації (у разі наявності);
  • довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (у разі наявності).

Поділіться з друзями - підтримайте проект