Консультації

«Муніципальна картка «Картка киянина»: як оформити

Муніципальну картку “Картка киянина” громадяни-мешканці м. Києва, що отримують пільги з міського бюджету, отримують безкоштовно!

Особа, яка є громадянином України та не відноситься до пільгових категорій мешканців м. Києва:

  • місце проживання якої зареєстроване в м. Києві – отримує КК за власні кошти (Пакет «Стандартний» – 120 грн/рік) або на умовах зарплатного проекту в «Ощадбанку»;
  • здійснює трудову діяльність в м. Києві («кияни» та «некияни») відповідно до законодавства України – отримує КК за власні кошти (Пакет «Стандартний» – 120 грн/рік) або на умовах зарплатного проекту в «Ощадбанку».

При втраті/пошкодженні отриманої картки, протягом періоду її дії, утримувач картки сплачує комісію за виготовлення нової картки згідно тарифів банку-емітенту. Тарифи розміщені на сайті банку-партнеру проекту АТ “Ощадбанк”

Якщо ви отримуєте Картку Киянина та не підпадаєте під жодну категорію пільг, то плата за обслуговування картки складає 120 гривень на рік. Додаткову інформацію з приводу обслуговування карток, є можливість дізнатись у банка-ємітента.

Для того, щоб оформити муніципальну картку “Картка киянина”, необхідно звернутись до Ощадбанку.

Перелік документів, які додаються для отримання МК КК:

  • паспорт громадянина України, або документ, який його замінює;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • документи, що підтверджують право на отримання муніципальної картки «Картка киянина» (учнівський квиток, студентський квиток, довідка з місця роботи тощо);
  • посвідчення, що дає право на пільги, доплати, допомоги, компенсації (у разі наявності);
  • довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (у разі наявності).
Share
Опубліковано
Sunny-J

Recent Posts

Чи треба індексувати зарплату у лютому 2025 року?

Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…

2 дні ago

Які правила надання відстрочки для студентів та викладачів?

Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…

6 днів ago

З 1 лютого будуть зменшені ліміти на карткові перекази

Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…

1 тиждень ago

Як заповнювати нову форму ТТН: детальна інструкція від Мінрозвитку

Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…

1 тиждень ago

З якої дати діятимуть оновлені форми та зміст фіскальних чеків?

Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…

2 тижні ago

Чи подавати ФОПам Додаток ЄСВ у складі декларацій за 2024 рік у разі його несплати через “воєнну” пільгу?

Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…

2 тижні ago