На виконання підпункту 200.7.3 пункту 200.7 статті 200 Податкового кодексу України і постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість» від 22.02.2016 №68 ДФС оприлюднено Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.
Інформація розміщена на офіційному порталі Державної фіскальної служби України в підрозділі «Повідомлення про Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, зазначені у підпункті 200.7.1 пункту 200.7 статті 200 Податкового кодексу України» розділу «Відшкодування ПДВ» .
Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка затверджує Порядок ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість (Постанова КМУ від 22.02.2016 №68, опублікована: «Урядовий кур’єр» №35 від 23.02.2016).
Кодексом запроваджено: ведення 2-х реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, формування у хронологічному порядку відповідно до черговості включення таких заяв до реєстрів та щоденна публікація таких реєстрів .
Платник податку самостійно у заяві зазначає про відповідність критеріям, визначеним пунктом 200.19 статті 200 Кодексу (Реєстр 1), чи невідповідність критеріям (Реєстр 2) (пункт 200.7 статті 200 Кодексу).
Підставою для внесення заяви про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ такого платника до Реєстру 1 (підпункт «а» підпункту 200.7.1 пункту 200.7 статті 200 Кодексу) є одночасна відповідність критеріям, визначеним у пункті 200.19 статті 200 Кодексу.
Суми бюджетного відшкодування, не повернені до набрання чинності змін, відшкодовуються без використання реєстрів заяв, у порядку, який діяв до 1 лютого 2016 року.
Затвердженим Порядком визначено автоматичне включення поданих заяв до реєстрів, а також перелік інформації про стан розгляду кожної заяви, що вноситься до зазначених реєстрів. Реєстри заяв складаються з двох частин.
Практична реалізація публікації ДФС на офіційному веб-сайті другої частини реєстрів заяв здійснюватиметься поетапно (після розробки відповідного програмного забезпечення).
Логістика вантажних перевезень між областями України, незалежно від того, це перевезення меблів чи ж будь-яких…
Право наоскарження висновку моніторингу відповідно до законодавства належить виключно замовнику. Він може брати участь…
Логістика у сфері оптових поставок бензину та дизельного пального є важливою складовою енергетичної інфраструктури, особливо…
Ст. 164 ПКУ встановлено особливості визначення бази оподаткування ПДФО для доходів у негрошовій формі. А…
Ортопедичний матрац – це не просто частина меблів, а важливий елемент здорового способу життя. Якість…
В арсеналі сучасних маркетологів є багато ефективних інструментів, тому про такий скромний метод впливу як…