На правах реклами

Особливості отримання кредиту на розвиток бізнесу в Україні

Коли людина бажає започаткувати власну справу або розширити вже наявний бізнес, не поганим варіантом для цього стане отримання банківського або державного кредиту. Але, щоб ця ідея спрацювала як треба, варто вивчити всі актуальні пропозиції. І, перш за все, необхідно звертати увагу на репутацію фінустанови та відсоткову ставку.

При цьому, зараз фінансування потребують представники малого та середнього бізнесу (МСБ), але існують пріоритетні види діяльності. А новачкам слід пам’ятати, що позика на бізнес “з нуля” – це додатковий інструмент, який сприяє розвитку певної бізнес-ідеї. Щоб заробити трохи грошей, можна відкрити сайт rcgroup.com.ua, де пояснюється, як грати у слоти безкоштовно або на гроші. 

Коротко про особливості банківського кредитування МСБ

Підприємці мають можливість отримати позику на будь-які цілі, пов’язані з розвитком або початком власної справи. При цьому, розмір наданих коштів буде залежати від дати реєстрації бізнесу та інших чинників (тому, це питання індивідуальне). Щодо пріоритетних напрямків для кредитів без застави, це можуть бути:

  • Комп’ютерна галузь, програмування тощо;
  • Послуги, пов’язані з медициною;
  • Експорт та аграрна сфера.

Також, не завжди можливо отримати початковий капітал від банку без застави. Хоча подібна практика існує, такі кредити мають маленький обсяг, якого може не вистачити. Тож, якщо бізнесмену потрібна більша сума, доведеться внести заставу: нерухоме майно, автівка, товари, готові вироби, сировина або майбутній врожай. 

Нюанси державної позики на розвиток МСБ

Урядова програма “Доступні кредити 5-7-9%” була запроваджена ще у лютому 2020 року. При цьому, за весь період існування, до неї звернулося майже 61 000 підприємців. А, загальний обсяг цих кредитних договорів становить понад 193 млрд гривень. 

Ці кредити призвані полегшити життя малим та середнім підприємствам України. Також, вони сприяють створенню нових робочих місць та залученню мігрантів. А станом на 1 травня 2023 року, ними встигли скористатися підприємства, що працюють у галузях: сільського господарства, виробництва, торгівлі та промислової переробки. Тим часом, такі позики мають додаткову перевагу – можливість отримання великими компаніями.

Щодо процесу оформлення, він аналогічний звичайному кредитуванню та має тривалість до одного робочого тижня. Щобільше, позики надаються усім підприємствам, власникам яких є громадяни України. А, остаточні рішення з приводу ухвалення кредитів залишаються за відповідним банком. 

Share
Опубліковано
Buhgalter

Recent Posts

Где заказать высокие кроссовки от adidas?

Обувь от адидас — это выбор тех, кто ценит стиль, комфорт и универсальность. Модели из…

3 дні ago

Малий, середній та великий бізнес: які види підприємств існують в Україні?

Український бізнесовий ландшафт охоплює великий спектр підприємств, які поділяються на малі, середні та великі залежно…

4 дні ago

Обязательная страховка для водителя в один клик

Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…

3 тижні ago

Готівкові кредити: для чого їх використовують?

Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…

4 тижні ago

Трейдинг для новичков: советы и рекомендации

Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…

4 тижні ago

Чи буде штраф за однакові номери в податкових накладних

Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…

1 місяць ago