Це цікаво

Перехід на зимовий час 2020

Наприкінці жовтня, як і зазвичай, українці перемістять стрілки годинників, переходячи на зимовий час.
Кожного року в Україні переводять стрілки годинників на літній і зимовий час. 2020-й рік не стане винятком й українці традиційно перейдуть на зимовий час.

В Україні перехід на літній і зимовий час регламентується постановою Кабінету міністрів №509 “Про порядок обчислення часу на території України” від 13 травня 1996 року. Зокрема, датою переходу на зимовий час в Україні є остання неділя жовтня.

Таким чином, переведення часу в 2020 році відбудеться у ніч з суботи, 24 жовтня, на неділю, 25 жовтня. Цієї ночі о 4:00 українці перемістять стрілки годинників на одну годину назад. Тож, завдяки цьому можна буде довше поспати.

Слід також зауважити, що на 25 жовтня в Україні заплановані місцеві вибори, тому варто уважно стежити за часом. Хоча більшість сучасних гаджетів запрограмовані на автоматичне переведення годинників.

Чому переводять стрілки годинників

Традицію переводити годинники свого часу запровадили з метою економії електроенергії, щоб людина могла працювати, використовуючи менше штучного освітлення.

Перехід на літній і зимовий час здійснюється загалом у багатьох країнах світу, зокрема і в європейських державах. Таким чином окремі країни підлаштовуються під зміну початку та закінчення світлового дня в різні сезони.

Вплив переведення часу на людей

Перехід на зимовий час, як і на літній – непросте випробування для організму людини. Адже, звикнувши до одного режиму дня, й зокрема сну, багатьом людям складно швидко перелаштуватися на інший розпорядок.

Переведення годинників, зокрема, може викликати дратівливість, перепади настрою, а також депресію. А у людей, які страждають від серцево-судинних і хронічних хвороб, можуть загостритися проблеми зі здоров’ям.

Як полегшити перехід на зимовий час

Аби перехід на літній час був менш болісним і стресовим, лікарі рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі. Саме зараз друге бабине літо та погода дозволяє це зробити.

За тиждень до переведення часу варто почати лягати спати трохи пізніше. Спочатку слід йти спати на 15 хвилин пізніше, а потім, кожні два дні “зсувати” графік ще на 15 хвилин, готуючи організм до майбутніх змін.

Також краще дотримуватися правильного раціону харчування, зокрема, виключити навантаження на організм алкоголем і шкідливою їжею, пити багато рідини.

Ну і ще одна важлива умова – потрібно висипатися. Дорослій людині для повноцінного відпочинку треба не менш ніж 7-9 годин сну, для дітей – 9-10 годин.

І пам’ятайте, шановні колеги, а серед бухгалтерів переважають жінки, повноцінний сон – це не тільки запорука вдалого переходу із літнього на зимовий час, а й наша молодість, стрункість, емоційна рівновага та повноцінна робота мозку, адже останній фактор запорука успішної та безпомилкової роботи.

 

Share
Опубліковано
Sunny-J
Мітки: час

Recent Posts

В Україні з’явилася платформа автоматичного розрахунку податку з інвестицій

Сервіс покликаний допомогти інвесторам фондового ринку швидко та в зручний спосіб згенерувати документи, необхідні для…

2 тижні ago

Почему аренда кулера и кофемашины выгоднее покупки: решение для современного офиса

В современном мире эффективность работы офиса напрямую зависит от условий, в которых работают сотрудники. Общий…

3 тижні ago

Що не так із бухобліком в Україні? Онлайн-бухгалтерія Dilovod запустила масштабне опитування серед бухгалтерів

На четвертому році повномасштабної війни український бізнес продовжує працювати в умовах, які потребують максимальної стійкості,…

1 місяць ago

Як виправити помилку в ПН: неправильний код ставки ПДВ (14% або 20% замість 0%)?

Податківці у підкатегорії 101.29 ЗІР надали роз'яснення, що для операцій з вивезення за межі митної території України…

1 місяць ago

Як здійснюється оплата за допомогою Google Pay

Google Pay є одним з найбільш популярних цифрових платіжних сервісів, що трансформував те, як ми…

1 місяць ago

Як професіонали адаптуються до змін у фінансових стандартах

У зв’язку з глобалізацією економіки виникла гостра потреба в уніфікованих стандартах фінансової звітності, що дають…

1 місяць ago