Важливо! Компенсація надається виключно юридичним особам, у яких станом на 31 жовтня 2020 р. основний вид діяльності відносився до переліку основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні карантинні заходи.
Ознайомитись із переліком кодів видів діяльності можна тут
Для отримання компенсації суб’єкт господарювання до 21 грудня 2020 р. подає до територіального органу ДПС за місцем обліку як платника ЄСВ заяву на отримання одноразової компенсації суб’єктом господарювання. Заява подається засобами електронного зв’язку виключно в електронній формі.
Щоб сформувати заяву в Електронному кабінеті, необхідно обрати розділ “Заяви, запити для отримання інформації” та сворити заяву з кодом J1392101.
Не зважаючи на те, що в Електронному кабінеті зазначено, що кінцевий термін подання заяви – 31.12.2020 року, Постановою № 1234 передбачено, що заява подається до 21 грудня. Якщо Кабмін подовжить термін подання – про це обов’язкового повідомлять. Наразі таких повідомлень немає.
Датою подання заяви є дата, зафіксована у квитанції про отримання заяви (перша квитанція), яка формується в автоматичному режимі (в електронній формі), надсилається суб’єкту господарювання протягом операційного дня та є підтвердженням отримання такої заяви.
Інформація про прийняття до розгляду заяви зазначається у першій квитанції. У разі коли подана заява не відповідає вимогам частини другої статті 18 Закону України “Про електронні довірчі послуги” та формі згідно з додатком до цього Порядку, відсутні або недостовірно заповнені обов’язкові реквізити заяви, у першій квитанції повідомляється про її неприйняття із зазначенням причин та пропонується подати нову заяву.
Заява розглядається територіальним органом ДПС протягом трьох робочих днів з дня її отримання. Про результати розгляду заяви суб’єкту господарювання надсилається квитанція про внесення даних заяви до реєстру (друга квитанція).
Якщо в заяві недостовірно заповнені обов’язкові реквізити, дані заяви не відповідають відомостям Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань або в заяві відсутні дані про основний вид діяльності відповідно до вимог частини першої статті 4 Закону, провадження якого дає право на отримання суми компенсації, у другій квитанції повідомляється про неприйняття заяви із зазначенням причин та пропонується подати нову заяву.
Після усунення виявлених недоліків суб’єкт господарювання може подати нову заяву, але не пізніше 21 грудня 2020 року.
Сума компенсації суб’єкту господарювання розраховується відповідно до частини третьоїстатті 4 Закону 1071 як середнє значення сплачених суб’єктом господарювання сум ЄСВ за десять місяців, що передували місяцю набрання чинності Законом.
Компенсація суб’єктам господарювання не надається, якщо у суб’єкта господарювання на дату набрання чинності Законом є заборгованість із сплати ЄСВ.
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…
Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…
У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…