Багато платників стикаються із проблемою подання звітності, коли підписання електронного договору іще не відбулось, а строки подання звітів вже спливають. Що в такому випадку робити? Листом від 06.03.2017 року за №4597/6/99-99-08-02-01-15 ДФСУ надала пояснення.
Договір набирає чинності з моменту підписання Сторонами (отримання Квитанції 2) та діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів.
Відповідно до абзацу третього пункту 49.4 статті 49 Кодексу у разі припинення Договору з підстав, визначених законом, платник податків має право до складення нового Договору подавати податкову звітність в паперовому вигляді у спосіб, визначений підпунктами “а” і “б” пункту 49.3 цієї статті, а саме:
а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
Пунктом 5 ст.49 закріплено обовязок зробити це не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації. (лише при надсиланні поштою). При подачі особисто в податковий орган це можна зробити навіть в останній день подання.
Логістика вантажних перевезень між областями України, незалежно від того, це перевезення меблів чи ж будь-яких…
Право наоскарження висновку моніторингу відповідно до законодавства належить виключно замовнику. Він може брати участь…
Логістика у сфері оптових поставок бензину та дизельного пального є важливою складовою енергетичної інфраструктури, особливо…
Ст. 164 ПКУ встановлено особливості визначення бази оподаткування ПДФО для доходів у негрошовій формі. А…
Ортопедичний матрац – це не просто частина меблів, а важливий елемент здорового способу життя. Якість…
В арсеналі сучасних маркетологів є багато ефективних інструментів, тому про такий скромний метод впливу як…