Багато платників стикаються із проблемою подання звітності, коли підписання електронного договору іще не відбулось, а строки подання звітів вже спливають. Що в такому випадку робити? Листом від 06.03.2017 року за №4597/6/99-99-08-02-01-15 ДФСУ надала пояснення.
Договір набирає чинності з моменту підписання Сторонами (отримання Квитанції 2) та діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів.
Відповідно до абзацу третього пункту 49.4 статті 49 Кодексу у разі припинення Договору з підстав, визначених законом, платник податків має право до складення нового Договору подавати податкову звітність в паперовому вигляді у спосіб, визначений підпунктами “а” і “б” пункту 49.3 цієї статті, а саме:
а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
Пунктом 5 ст.49 закріплено обовязок зробити це не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації. (лише при надсиланні поштою). При подачі особисто в податковий орган це можна зробити навіть в останній день подання.
Обувь от адидас — это выбор тех, кто ценит стиль, комфорт и универсальность. Модели из…
Український бізнесовий ландшафт охоплює великий спектр підприємств, які поділяються на малі, середні та великі залежно…
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…