Нагадаємо, що згідно з п. 1 розділу XIX “Прикінцевих положень” Податкового кодексу, з 1 січня 2016 року податкова соціальна пільга мала дорівнювати 100 % розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року (тобт 1378 грн).
Проте згідно з Законом №909, розмір податкової соцпільги й надалі дорівнюватиме половині, а не повному розміру прожиткового мінімуму.
Таким чином, виходячи з показників мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму, встановлених Держбюджетом на 2016 рік, податкова соціальна пільга на 2016 рік становить:
Попри очікування, гранична сума доходу, яка даватиме право на застосування ПСП, не зміниться. А отже, становитиме у 2016 році розмір місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помножений на 1,4 та округлений до найближчих 10 гривень – 1930 грн!
На четвертому році повномасштабної війни український бізнес продовжує працювати в умовах, які потребують максимальної стійкості,…
Податківці у підкатегорії 101.29 ЗІР надали роз'яснення, що для операцій з вивезення за межі митної території України…
Google Pay є одним з найбільш популярних цифрових платіжних сервісів, що трансформував те, як ми…
У зв’язку з глобалізацією економіки виникла гостра потреба в уніфікованих стандартах фінансової звітності, що дають…
Аренда помещений для конференций в Киеве может понадобиться для проведения деловых мероприятий, таких как конференции,…
Держпраці зазначає, щовідрахування із заробітної плати регулюються законодавством України. Відповідно до ст. 128 Кодексу законів про…