Нагадаємо, що згідно з п. 1 розділу XIX “Прикінцевих положень” Податкового кодексу, з 1 січня 2016 року податкова соціальна пільга мала дорівнювати 100 % розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року (тобт 1378 грн).
Проте згідно з Законом №909, розмір податкової соцпільги й надалі дорівнюватиме половині, а не повному розміру прожиткового мінімуму.
Таким чином, виходячи з показників мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму, встановлених Держбюджетом на 2016 рік, податкова соціальна пільга на 2016 рік становить:
Попри очікування, гранична сума доходу, яка даватиме право на застосування ПСП, не зміниться. А отже, становитиме у 2016 році розмір місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помножений на 1,4 та округлений до найближчих 10 гривень – 1930 грн!
Сьогодні споживачі мають широкий вибір між покупками у великих міжнародних мережах та підтримкою локальних підприємств.…
ДПС в Івано-Франківській області розповідає, що форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків…
Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…
Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…
Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…
Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…