Головна » Бухгалтеру » Софт » Порядок заповнення Заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів
Софт

Порядок заповнення Заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів

Поділіться з друзями - підтримайте проект

У зв’язку зі зміною порядку надання звітності в електронному вигляді (наказ Мінфіну №557 від 06.06.2017 р. “Про затвердження Порядку обміну електронними документами з Контролюючим органами”) укладення договору з ДФС про визнання електронних документів втратило силу. Тепер для подачі звітів в електронному вигляді платник повинен відправити “Заяву про приєднання до договору (F/J1392001)”, – йдеться у повідомленні на сайті opz.org.ua.

Зверніть увагу!

Якщо у вас вже є діючий договір – то він продовжує свою дію до тих пір, поки не закінчиться термін дії ЕЦП, за допомогою яких він був підписаний. Відправляти “Заяву про приєднання до договору (F/J1392001)” – не потрібно!

Розглянемо процес заповнення форми “F/J1392001 – Заява про приєднання до договору” на прикладі “Електронного кабінету”

В інших програмах порядок заповнення буде приблизно такий ж, але, можливо, у одних програмах автоматично буде заповнюватися більша кількість полів, а в інших менша.

Для початку потрібно створити новий документ “F/J1392001 – Заява про приєднання до договору”.

Частина полів може бути вже заповнена (в залежності від використовуваного ПЗ і його версії), але про всяк випадок тут опишемо заповнення всіх полів.

 Наведемо Порядок заповнення

Шапка заяви:

  • дата та порядковий номер Заяви – поточна дата і порядковий номер Заяви  (з №1 і так далі);
  • дата та номер договору – Дата та Номер договору, який вже підписаний та опублікований на сайті ДПІ. Якщо ці поля не заповнені автоматично, то потрібно подивитися в публічній частині “Електронного кабінету”: Меню: “Головна” – “Договір про Визнання Електрон документів”. Пряме посилання>> 

Жовтим відзначена частина заяви, у якій містяться дані підприємства:

  • Код ЄДРПОУ та назва підприємства (для ФОП – номер облікової картки платника податків та прізвище, ім’я та по батькові);
  • ПІБ начальника – прізвище, ім’я та по батькові начальника/директора/керівника (для ФОП – його ПІБ);
  • на підставі якого документа діє керівник – Статут, Положення тощо.

Синім відзначена частина заяви, у якій міститься інформація про ДПІ:

  • код ЄДРПОУ та назва вашої податкової інспекції – якщо не заповнюється, див. у тексті Договору. Пряме посилання>>  Для перегляду підписаного договору – слід відкрити відповідний вашій ДПІ файл PDF);
  • адреса субсайту (слід зазначити ось цю адресу);
  • е-mail адреса автора – Ваша адреса електронної пошти (е-mail). Можна вказати ваш е-mail, який Ви використовуєте для електронної звітності, а можна вказати і іншу адресу, яку використовуєте особисто Ви.

На цьому заповнення Заяви завершено. Тепер потрібно її підписати та відправити в ДФС. Після отримання квитанції №2 про прийняття Заяви – можна відправляти звіти. Теоретично на це дається 1 робочий день (від дати Квитанції №1)!


Поділіться з друзями - підтримайте проект