КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ |
від 21 лютого 2018 р. № 204 |
Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1246 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 1, ст. 31; 2017 р., № 43, ст. 1332), зміни, що додаються.
Прем’єр-міністр України |
В.ГРОЙСМАН |
Інд. 67 |
ЗАТВЕРДЖЕНО |
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних
1. Пункт 3 викласти в такій редакції:
“3. Операційний день триває в робочі дні з 8-ї до 20-ї години. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки Реєстру, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків. Якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочий день, такий день вважається операційним днем.”
2. У пункті 4 слова і цифри “комісією, визначеною пунктом 201.16 статті 201 Кодексу (далі – комісія),” замінити словами “у встановленому порядку”.
3. Абзац десятий пункту 12 викласти в такій редакції:
“наявності підстав для зупинення реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування;”.
4. Пункт 17 викласти в такій редакції:
“17. У разі зупинення реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування формується квитанція про зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування. Така квитанція одночасно надсилається постачальнику (продавцю) та отримувачу (покупцю) – платнику податку.”.
5. У пункті 18:
1) в абзаці першому слова і цифри “відповідно до підпункту 201.16.3 пункту 201.16 статті 201 Кодексу” замінити словами “у встановленому порядку”;
2) слово “комісія” в усіх відмінках виключити.
6. Пункт 19 викласти в такій редакції:
“19. Податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання однієї з таких подій:
прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування;
набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення);
неприйняття та/або відсутність реєстрації в установленому порядку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.”.
7. Примітку до Порядку виключити.
Ортопедичний матрац – це не просто частина меблів, а важливий елемент здорового способу життя. Якість…
В арсеналі сучасних маркетологів є багато ефективних інструментів, тому про такий скромний метод впливу як…
Найкращий пункт обміну. Критерії та поради при виборі обмінника Коли потрібно обміняти 100-200 доларів, люди…
У статті 8 Закону «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 14.09.2024 №12000 визначили…
Компьютерная игра Counter-Strike 2 является одной из самых популярных киберспортивных дисциплин благодаря тому, что тут…
Порушення умов договору – це серйозна проблема, яка може призвести до фінансових втрат, втрати часу…