Powerbank – це практичний пристрій, який дає змогу заряджати акумулятор смартфона, планшета або ноутбука. Найпопулярніші моделі, якi можна знайти тут https://www.aks.ua/catalog/dopakkym/, зазвичай мають ємність 4000-5000 мАг. Це значення відповідає середнім характеристикам батареї сучасного смартфона. Такий повербанк вирізняється невеликими розмірами і вагою, тому його легко можна носити в сумочці або рюкзаку.
Пристрої з більшою ємністю (наприклад, 10 000 мАгод і вище) можуть накопичувати великий об’єм енергії, однак це позначається на їхніх габаритах. Універсальна батарея такого формату часто дає змогу заряджати кілька пристроїв одночасно.
Крім пристроїв, які заряджають тільки електроніку, у продажу можна зустріти спеціальний повербанк для автомобіля. Така модифікація має високі пускові струми і добре працює не тільки як додатковий запас енергії для смартфона або планшета, а й легко запустить двигун авто зі зношеним акумулятором.
Найбільші портативні зарядні пристрої можуть мати ємність до 30000мАг, а знайти їх можна тут https://www.aks.ua/catalog/dopakkym/emkost-mach/30000. Такі параметри насамперед позначаються на розмірах і масі готового продукту. Такий варіант ідеально підійде для роботи в парі з ноутбуком. Батареї портативних комп’ютерів набагато більші, ніж у смартфонів або планшетів, а це означає, що зарядного пристрою зі скромними характеристиками недостатньо для живлення ноутбука.
Функціональність повербанка також визначається кількістю і різновидом портів підключення. З цієї причини під час вибору додаткового акумулятора перевірте, скільки у нього роз’ємів і які стандарти він підтримує.
Найпрактичніші моделі повербанків дають змогу заряджати пристрої з роз’ємами microUSB, USB-C або Lightning. Завдяки цьому підключити можна як Android-смартфон, так і, наприклад, iPhone.
Важлива функція – індикатор, що показує рівень заряду акумулятора. Світлодіоди – найпоширеніше рішення. Вони здатні відображати приблизний відсоток заряду батареї, що залишився. Користувачам, яким потрібна більш точна інформація, зацікавлять моделі з дисплеєм.
Портативний зарядний пристрій зможе бути завжди готовий до використання, якщо він використовує альтернативну енергію для поповнення свого акумулятора. Тому варто звернути увагу на те, щоб повербанк був оснащений ще й сонячними батареями.
Ще одна функція, яка може зацікавити – індуктивна (бездротова) зарядка. Завдяки цьому вам не потрібно носити з собою додаткові аксесуари. Однак слід знати, що цей спосіб заряджання також має підтримувати смартфон або інше обладнання.
Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…
Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…
Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…
Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…
Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…
Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…