Відповідно до звернення Комітету, ДПС України разом із ПФУ суттєво доопрацьовали свої інформаційно-телекомунікаційні системи, що дозволило забезпечити приймання та обробку об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ, з урахуванням різних способів такого подання.
На веб-порталі ДПС України розміщено електронні форми об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ з додатками для забезпечення можливості його формування в електронному вигляді з використанням будь-якого програмного забезпечення, яке платник може обрати на власний розсуд.
Водночас, для мінімізації помилок платників при складанні та поданні звітності з 01.04.2021р. ДПС України забезпечила платникам можливість використовувати «Електронний кабінет» та Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності . Також на офіційному веб-порталі ДПСУ розміщено роз’яснення щодо заповнення уточнюючого додатку 4ДФ до звітності.
Варто зазначити, що з 01.04.2021, крім об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ, ДПС України було запроваджено подання 12 нових основних електронних форм податкової звітності та 106 додатків до них.
Як бачимо, постійна взаємодія та діалог Комітету з іншими органами влади призводить до позитивних змін, які спрямовані на покращення державного сервісу.
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…
Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…
У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…