Відповідно до звернення Комітету, ДПС України разом із ПФУ суттєво доопрацьовали свої інформаційно-телекомунікаційні системи, що дозволило забезпечити приймання та обробку об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ, з урахуванням різних способів такого подання.
На веб-порталі ДПС України розміщено електронні форми об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ з додатками для забезпечення можливості його формування в електронному вигляді з використанням будь-якого програмного забезпечення, яке платник може обрати на власний розсуд.
Водночас, для мінімізації помилок платників при складанні та поданні звітності з 01.04.2021р. ДПС України забезпечила платникам можливість використовувати «Електронний кабінет» та Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності . Також на офіційному веб-порталі ДПСУ розміщено роз’яснення щодо заповнення уточнюючого додатку 4ДФ до звітності.
Варто зазначити, що з 01.04.2021, крім об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ, ДПС України було запроваджено подання 12 нових основних електронних форм податкової звітності та 106 додатків до них.
Як бачимо, постійна взаємодія та діалог Комітету з іншими органами влади призводить до позитивних змін, які спрямовані на покращення державного сервісу.
Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…
Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…
Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…
Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…
Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…
Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…