Акти перевірок не оскаржуються в судовому або адміністративному порядку, оскільки вони лише фіксують певні обставини, та не можуть порушувати права та законні інтереси осіб.
Податкове повідомлення-рішення можна оскаржити, звернувшись до контролюючого органу вищого рівня (п. 56.3 ст. 56 ПКУ) та/або до судових органів протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення або іншого рішення, що оскаржується.
Скарга подається у письмовій формі, за потреби, з належним чином засвідченими копіями документів, розрахунками та доказами, які платник податків вважає за потрібне надати з урахуванням вимог п. 44.6 ст. 44 ПКУ.
Звертаємо увагу, що у разі порушення платником податків вимог пунктів 56.3 і 56.6 ст. 56 ПКУ подані платником податків скарги не розглядаються та повертаються із зазначенням причин повернення (п. 56.7 ст. 56 ПКУ).
Сегодня стабильное интернет-соединение — это не просто удобство, а необходимый элемент комфортной жизни. Онлайн-обучение или…
Сьогодні споживачі мають широкий вибір між покупками у великих міжнародних мережах та підтримкою локальних підприємств.…
ДПС в Івано-Франківській області розповідає, що форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків…
Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…
Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…
Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…