Головна » Бухгалтеру » Новини законодавства » Правила етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС
Новини законодавства

Правила етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Заступник начальника Головного управління внутрішньої безпеки ДФС Сергій Мартинов висвітлив на сайті ДФСУ які саме елементи протидії корупції запроваджуються Головним управлінням внутрішньої безпеки ДФС.

«За підтримки експертів місії технічної допомоги Міністерства фінансів США, Головним управлінням внутрішньої безпеки ініційовано створення Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС, які наразі затверджені наказом ДФС», – розповів Сергій Мартинов.

Правилами запроваджено заборону використовувати службові повноваження для особистої вигоди, брати на себе зобовязання та обіцянки, які можуть негативно вплинути на репутацію органів ДФС, використовувати або розголошувати будь-яку службову інформацію у приватних інтересах, надавати незаконні переваги приватним та юридичним особам шляхом дій або бездіяльності тощо.

Зокрема, працівники зобовязані негайно письмово повідомляти про спроби або можливе вчинення іншими працівниками правопорушень у сфері службової діяльності. Вказується, що неповідомлення про такі прояви є підставою для притягнення до дисциплінарної та кримінальної відповідальності. Тобто, якщо працівник ДФС помічає у діях свого товариша по роботі якусь корупційну складову і не повідомить по це, то і він, той що не повідомив, і “корупціонер” будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Ось такі правила етичної поведінки запроваджують у органах ДФС України. як зазначається:”Дотримання принципу доброчесності, тобто спрямованості дій кожного державного службовця на захист інтересів держави, є одним із фундаметальних положень Закону України „Про державну службу”.

Напевне, саме такими повинні бути всі державні службовці.

«Hell is paved with good intentions»


Поділіться з друзями - підтримайте проект