Технологічний прогрес у сфері мобільних пристроїв призвів до того, що виробники разом із продуктом пропонують велику кількість встановлених сервісів і служб. Тепер користувачі приймають рішення купити смартфон в Україні далеко не тільки заради зв’язку, адже технологічні девайси пропонують чимало корисних опцій. Проте не всіма з них вони бажають користуватися. Одним із таких сервісів є геолокація — дозвіл щодо надання інформації про розташування мобільного пристрою. Чи варто її весь час тримати ввімкненою?
Геолокація потрібна не лише для приватного користування, але також для виконання різних професійних завдань. Можливість визначити місцезнаходження активно використовується водіями таксі, перевізниками. Практична користь увімкненої геолокації передбачає такі особливості:
Крім цього, геолокація також використовується браузерами та застосунками. Дані про місцезнаходження можуть знадобитися для авторизації в деяких сервісах, формування точного прогнозу погоди та покращення пошукової видачі.
Серед позитивних сторін цієї функції можна виділити такі моменти:
Проте є в геолокації й певні недоліки:
У питанні ввімкненої геолокації варто спиратися виключно на власні пріоритети.
Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…
Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…
Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…
Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…
Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…
Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…