Пунктом 169.1 статті 169 ПКУ встановлено, що платники податку мають право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо розмір такого доходу не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень. Тобто, у 2018 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить – 2470,0 грн. (прожитковий мінімум на працездатну особу 1762,0 грн. х 1,4).
Фізичні особи, які працюють неповний робочий день, мають право на податкову соціальну пільгу при умові, що розмір їх заробітної плати не перевищує граничного розміру, встановленого п.169.1 ст.169 ПКУ для отримання податкової соціальної пільги.
На четвертому році повномасштабної війни український бізнес продовжує працювати в умовах, які потребують максимальної стійкості,…
Податківці у підкатегорії 101.29 ЗІР надали роз'яснення, що для операцій з вивезення за межі митної території України…
Google Pay є одним з найбільш популярних цифрових платіжних сервісів, що трансформував те, як ми…
У зв’язку з глобалізацією економіки виникла гостра потреба в уніфікованих стандартах фінансової звітності, що дають…
Аренда помещений для конференций в Киеве может понадобиться для проведения деловых мероприятий, таких как конференции,…
Держпраці зазначає, щовідрахування із заробітної плати регулюються законодавством України. Відповідно до ст. 128 Кодексу законів про…