Нагадуємо, що пунктами 1, 14 статті 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», встановлено обов’язок суб’єктів господарювання, які використовують РРО:
Відповідно до визначеної Законом термінології ЦСО – суб’єкт господарювання, який за договором з постачальником надає послуги щодо введення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного, післягарантійного ремонту РРО. Так, ЦСО, які уклали такі договори, включаються до реєстру центрів сервісного обслуговування, який ведеться ДФС згідно з порядком ведення реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій.
Дані Реєстру ЦСО оприлюднюються в Електронному кабінеті в розділі «Реєстри».
Звертаємо увагу, що у разі застосування при здійсненні розрахункових операцій незареєстрованого, неопломбованого або опломбованого з порушенням встановленого порядку РРО, до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції згідно із статтями 17, 18 Закону №265. (від 1 грн до 100 % вартості проданих з порушеннями, взалежності від порушення)
Ст. 164 ПКУ встановлено особливості визначення бази оподаткування ПДФО для доходів у негрошовій формі. А…
Ортопедичний матрац – це не просто частина меблів, а важливий елемент здорового способу життя. Якість…
В арсеналі сучасних маркетологів є багато ефективних інструментів, тому про такий скромний метод впливу як…
Найкращий пункт обміну. Критерії та поради при виборі обмінника Коли потрібно обміняти 100-200 доларів, люди…
У статті 8 Закону «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 14.09.2024 №12000 визначили…
Компьютерная игра Counter-Strike 2 является одной из самых популярных киберспортивных дисциплин благодаря тому, что тут…