Нагадуємо, що пунктами 1, 14 статті 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», встановлено обов’язок суб’єктів господарювання, які використовують РРО:
Відповідно до визначеної Законом термінології ЦСО – суб’єкт господарювання, який за договором з постачальником надає послуги щодо введення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного, післягарантійного ремонту РРО. Так, ЦСО, які уклали такі договори, включаються до реєстру центрів сервісного обслуговування, який ведеться ДФС згідно з порядком ведення реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій.
Дані Реєстру ЦСО оприлюднюються в Електронному кабінеті в розділі «Реєстри».
Звертаємо увагу, що у разі застосування при здійсненні розрахункових операцій незареєстрованого, неопломбованого або опломбованого з порушенням встановленого порядку РРО, до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції згідно із статтями 17, 18 Закону №265. (від 1 грн до 100 % вартості проданих з порушеннями, взалежності від порушення)
Сегодня стабильное интернет-соединение — это не просто удобство, а необходимый элемент комфортной жизни. Онлайн-обучение или…
Сьогодні споживачі мають широкий вибір між покупками у великих міжнародних мережах та підтримкою локальних підприємств.…
ДПС в Івано-Франківській області розповідає, що форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків…
Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…
Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…
Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…