Перше, з 1 січня 2021 року застосування РРО/ПРРО підприємцями передбачено лише для трьох галузей: медикаменти та лікарські засоби, складна побутова техніка та ювелірні вироби (при чому для перших застосування РРО вже діє рік, для других – два).
Друге, для всіх інших підприємців, які ведуть продаж в інтернеті, продають текстиль, реалізують запчастини та вживані товари; також для готелів, ресторанів, туристичних агентств та ін. застосування РРО/ПРРО переноситься на один рік, тобто – з 1 січня 2022 року.
Також до 1 січня 2022 року відтерміновано обов’язкове застосування РРО/ПРРО для фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку другої – четвертої груп.
Для ФОП першої групи застосування РРО не передбачено взагалі.
Третє. Лібералізація штрафних санкцій:
прибрано штрафи: за невідповідність готівки в касі, за неподання фіскальних звітів ПРРО, за відсутність попереднього програмування товарів у РРО/ПРРО, за не створення контрольної стрічки в ПРРО.
Ці штрафи скасовано взагалі!
Четверте. Кешбек скасовано взагалі.
П’яте. Ліміти щодо здійснення платниками єдиного податку прив’язані до мінімальної заробітної плати:
– перша груп – 167 мінімальних заробітних плат;
– друга група – 834 м.з.п.;
– третя група – 1167 м.з.п.;
При цьому ліміт використання РРО прив’язано до 220 мінімальних заробітних плат, станом на 1 січня кожного року.
Послуги при розрахунках виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісу переказів коштів – надаються без РРО. Ці послуги фіскалізуватися не будуть взагалі.
Детальніше ми писали тут
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…
Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…
У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…