Месенджер Viber в автоматичному режимі вмикає функції, які дозволяють йому збирати інформацію про власника смартфона. Іншими словами, месенджер веде стеження, і ніхто не знає, наскільки серйозною є та інформація, до якої йому вдається дістатися. Як уберегтися від витоку конфіденційних особистих даних?Все дуже просто, потрібно заборонити Viber збір інформації шляхом відключення деяких функцій, які запускаються разом з месенджером за замовчуванням.
Для цього слід зайти в меню «Ще», у вікні, вибрати «Параметри» – «Конфіденційність». Знайдіть рядок «Особисті Дані», зазвичай він розміщений в самому низу списку. Натиснувши на нього, ви побачите три функції:
Крім того, Viber постійно впроваджує нові функції у мессенджер, які роблять спілкування абонентів ще зручнішим. Далеко не всі користувачі практикують усі опції Viber, але є ті, про які має знати кожен. Зокрема, в месенджері з недавнього часу є опція “Закріпити бізнес-чат”, про яку ми розповімо докладніше.
За допомогою цієї опції у Viber в верхній частині екрану чатів є можливість “закріпити” особисте листування з друзями та знайомими, а також повідомлення від різних компаній, які ви самі можете вручну налаштувати.
Наприклад, діалог з номером накладної для отримання посилки, статусом замовлення в інтернет-магазині або квитанцією про проведення оплати, завжди буде знаходитись на видному місці у мессенджері.
Опція “Закріпити бізнес-чат” стане у нагоді тим, хто отримує щодня десятки повідомлень від інтернет-магазинів, служб доставки, банків, тощо.
Не всі користувачі Viber знають про опцію “форматування тексту” у мессенджері та про те, як можна легко сортувати файли прямо у додатку.
Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…
Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…
Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…
Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…
Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…
Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…