Це цікаво

У Viber з’явилася зручна функція, що раніше була лише в Telegram

Месенджер Viber став ще зручнішим для користувачів. Тепер в ньому можна використовувати нову функцію, що дозволяє створювати красиві і привабливі повідомлення.

Функція форматування тексту давно використовується в месенджері Telegram. Завдяки старанням розробників, тепер і в Viber можна не тільки відредагувати вже відправлене повідомлення, виправивши помилки, але і виділити фрази жирним шрифтом, курсивом або зробити слова закресленими.
 
Форматування тексту можна зробити як шляхом вибору потрібного пункту на панелі управління Viber, так і використовуючи символи. Наприклад: «*» дозволить виділити частину тексту жирним шрифтом, «_» – курсивом, «~» – зачекнутим, а «” »- моноширінним (коли всі знаки стають однаковими по ширині). Поставте по одному потрібному вам символу на початку і в кінці тієї частини тексту, форматування якої хочете змінити. Програма все зробить за вас.
 
Не варто забувати також про ще одну зручну функцію месенджера – це чат-боти Viber, завдяки яким можна оплачувати товари і послуги.
 
Share
Опубліковано
Sunny-J

Recent Posts

Чи треба індексувати зарплату у лютому 2025 року?

Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…

1 день ago

Які правила надання відстрочки для студентів та викладачів?

Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…

5 днів ago

З 1 лютого будуть зменшені ліміти на карткові перекази

Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…

1 тиждень ago

Як заповнювати нову форму ТТН: детальна інструкція від Мінрозвитку

Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…

1 тиждень ago

З якої дати діятимуть оновлені форми та зміст фіскальних чеків?

Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…

2 тижні ago

Чи подавати ФОПам Додаток ЄСВ у складі декларацій за 2024 рік у разі його несплати через “воєнну” пільгу?

Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…

2 тижні ago