Для застрахованих осіб, які протягом 12-ти місяців перед настанням страхового випадку, за даними Держреєстру соцстрахування мають страховий стаж менш ніж 6 місяців, передбачено обмеження на розмір лікарняних і декретних, котрі встановлює ч. 4 ст. 19 Закону № 1105.
Завдяки Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 р. № 2148-VIII (чинний із 11.10.2017 р.) маємо уточнення в частині обчислення вказаних страхових виплат:
1) допомога по тимчасовій непрацездатності — виходячи з нарахованої зарплати (доходу), з якої сплачуються страхові внески, але не більш ніж розмір допомоги, обчислений із мінімальної заробітної плати, установленої на час настання страхового випадку;
2) допомога по вагітності та пологах — виходячи з нарахованої зарплати (доходу), з якої сплачуються страхові внески, але не більш як розмір допомоги, обчислений із двократного розміру мінімальної заробітної плати, установленої на час настання страхового випадку.
Раніше передбачалося, що такі мінімальні обмеження обчислюються в розрахунку на місяць.
При цьому сума допомоги по вагітності та пологах не може бути меншою за розмір допомоги, обчислений із мінімальної заробітної плати, установленої на час настання страхового випадку.
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…
Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…
У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…