Нагадаємо, що з 31 березня ми мали б перейти на токени та інші захищені ЕП.
Потім у березні 2022 року завдяки Постанові №229 в Постанові №1236 зʼявилася норма щодо перенесення цієї дати на 31 травня.
Але всі представники бізнесу були проти впровадження обовʼязкового застосування токенів під час війни та відповідна бізнес-асоціація на початку травня зверталася до влади з проханням відтермінувати цю подію. Про це ми писали тут.
І ось 24 травня на черговому засіданні КМУ було прийнято рішення продовжити на період дії воєнного стану на території України та протягом 6 місяців з дня його припинення чи скасування можливості використання електронних підписів та печаток, що базуються на сертифікатах відкритого ключа, виданих кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг без відомостей про те, що особистий ключ зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки.
Ця інформація розміщена у пості Тараса Мельничука, представника КМУ в ВРУ.
За його позицією відтермінування переходу на токени дозволить забезпечити безперебійне функціонування електронного документообігу та автентифікації користувачів в складових частинах інформаційних систем, в тому числі об’єктів критичної інформаційної інфраструктури.
На четвертому році повномасштабної війни український бізнес продовжує працювати в умовах, які потребують максимальної стійкості,…
Податківці у підкатегорії 101.29 ЗІР надали роз'яснення, що для операцій з вивезення за межі митної території України…
Google Pay є одним з найбільш популярних цифрових платіжних сервісів, що трансформував те, як ми…
У зв’язку з глобалізацією економіки виникла гостра потреба в уніфікованих стандартах фінансової звітності, що дають…
Аренда помещений для конференций в Киеве может понадобиться для проведения деловых мероприятий, таких как конференции,…
Держпраці зазначає, щовідрахування із заробітної плати регулюються законодавством України. Відповідно до ст. 128 Кодексу законів про…