Нагадаємо, що з 31 березня ми мали б перейти на токени та інші захищені ЕП.
Потім у березні 2022 року завдяки Постанові №229 в Постанові №1236 зʼявилася норма щодо перенесення цієї дати на 31 травня.
Але всі представники бізнесу були проти впровадження обовʼязкового застосування токенів під час війни та відповідна бізнес-асоціація на початку травня зверталася до влади з проханням відтермінувати цю подію. Про це ми писали тут.
І ось 24 травня на черговому засіданні КМУ було прийнято рішення продовжити на період дії воєнного стану на території України та протягом 6 місяців з дня його припинення чи скасування можливості використання електронних підписів та печаток, що базуються на сертифікатах відкритого ключа, виданих кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг без відомостей про те, що особистий ключ зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки.
Ця інформація розміщена у пості Тараса Мельничука, представника КМУ в ВРУ.
За його позицією відтермінування переходу на токени дозволить забезпечити безперебійне функціонування електронного документообігу та автентифікації користувачів в складових частинах інформаційних систем, в тому числі об’єктів критичної інформаційної інфраструктури.
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…
Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…
У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…