Починаючи з 28 травня 2019 року відправлення поштою з вкладенням матеріалів звітності, розрахункових документів і декларацій слід здійснювати за Правилами, затвердженими постановою КМУ від 05.03.09 р. № 270, оскільки окремий порядок поштового відправлення податкових декларацій, передбачений постановою КМУ від 28.07.97 р. за № 799, скасовано постановою КМУ від 22.05.19 р. № 419.
18. Матеріали звітності, документи і декларації платників податків пересилаються в межах України в листах, бандеролях, посилках з оголошеною цінністю з додержанням цих Правил та з урахуванням особливостей, визначених у Порядку оформлення поштових відправлень з вкладенням матеріалів звітності, розрахункових документів і декларацій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 1997 р. № 799 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 31, с. 41).
19. Внутрішні поштові відправлення з оголошеною цінністю можуть прийматися для пересилання з описом вкладення та/або з післяплатою.
Відтак у регіональній фіскальній службі наголошують, у разі, якщо платник податків вирішив відправити податкову декларацію до фіскальної служби поштою, то це потрібно зробити не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання такої декларації (п. 49.3 ПК).
Ми радимо відправляти цінним листом, обов’язково з описом. Чому саме з описом? Тому, що коли ви направляєте опис, то у ДФС вже не буде спокуси визнати вашу звітність не поданою на підставі складенного акту про те, що лист, котрий ви надіслали, був порожнім, наприклад, чи не містив звітності.
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…
Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…
У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…