Головна » Бухгалтеру » Кадровий облік » Відправлення податкової звітністі через поштові відділення
Кадровий облік

Відправлення податкової звітністі через поштові відділення

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Починаючи з 28 травня 2019 року відправлення поштою з вкладенням матеріалів звітності, розрахункових документів і декларацій слід здійснювати за Правилами, затвердженими постановою КМУ від 05.03.09 р. № 270, оскільки окремий порядок поштового відправлення податкових декларацій, передбачений постановою КМУ від 28.07.97 р. за № 799, скасовано постановою КМУ від 22.05.19 р. № 419.

18. Матеріали звітності, документи і декларації платників податків пересилаються в межах України в листах, бандеролях, посилках з оголошеною цінністю з додержанням цих Правил та з урахуванням особливостей, визначених у Порядку оформлення поштових відправлень з вкладенням матеріалів звітності, розрахункових документів і декларацій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 1997 р. № 799 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 31, с. 41).

19. Внутрішні поштові відправлення з оголошеною цінністю можуть прийматися для пересилання з описом вкладення та/або з післяплатою.

Відтак у регіональній фіскальній службі наголошують, у разі, якщо платник податків вирішив відправити податкову декларацію до фіскальної служби поштою, то це потрібно зробити не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання такої декларації (п. 49.3 ПК).

Ми радимо відправляти цінним листом, обов’язково  з описом. Чому саме з описом? Тому, що коли ви направляєте опис, то у ДФС вже не буде спокуси визнати вашу звітність не поданою на підставі складенного акту про те, що лист, котрий ви надіслали, був порожнім, наприклад, чи не містив звітності.


Поділіться з друзями - підтримайте проект