ДФС у Вінницькій області у листі від 01.02.2017 р. №146/10/02-32-12-01 нагадала, що оскільки чинна форма податкової накладної* не містить окремого поля для відображення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі – ДКПП), до внесення змін у неї код послуги тимчасово не зазначається.
При цьому відсутність коду послуги згідно з ДКПП в податковій накладній, дата складання якої припадає на період з 1 січня 2017 року до дати набрання чинності відповідних змін до форми податкової накладної, не визначається як помилка, допущена при складанні такої податкової накладної. Про це податківці повідомляли раніше тут і тут.
Вінницькі ж податківці додатково зазначили, що до внесення змін до ПН, податкові накладні, виписані та оформлені належним чином на придбання послуг без зазначення коду послуг згідно з ДКПП та зареєстровані в ЄРПН платником податку, який здійснює операції з постачання послуг, є для покупця таких послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
*Зверніть увагу! Уже з’явився проект нової податкової накладної.
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…
Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…
У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…