ДФС у Вінницькій області у листі від 01.02.2017 р. №146/10/02-32-12-01 нагадала, що оскільки чинна форма податкової накладної* не містить окремого поля для відображення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі – ДКПП), до внесення змін у неї код послуги тимчасово не зазначається.
При цьому відсутність коду послуги згідно з ДКПП в податковій накладній, дата складання якої припадає на період з 1 січня 2017 року до дати набрання чинності відповідних змін до форми податкової накладної, не визначається як помилка, допущена при складанні такої податкової накладної. Про це податківці повідомляли раніше тут і тут.
Вінницькі ж податківці додатково зазначили, що до внесення змін до ПН, податкові накладні, виписані та оформлені належним чином на придбання послуг без зазначення коду послуг згідно з ДКПП та зареєстровані в ЄРПН платником податку, який здійснює операції з постачання послуг, є для покупця таких послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
*Зверніть увагу! Уже з’явився проект нової податкової накладної.
Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…
Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…
Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…
Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…
Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…
Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…