На правах реклами

Вкладення в криптовалюти 2023: критерії вибору та огляд монет з низьким та середнім ризиком

З самого початку цифрові гроші були придумані лише для полегшення транзакцій в Мережі. Однак, ніхто не міг уявити, що крипта стане конкурентним інвестиційним активом. А в останні роки подібна тенденція лише зростає.

Нещодавно в Україні було легалізовано операції з криптовалютами. За рахунок цього зацікавлені громадяни країни стали запасатися даними активами, сподіваючись на їх стабільність. Але вкладатися в крипто-ресурси треба свідомо, ретельно обираючи монети, щоб вони принесли “плоди” у довгостроковій перспективі. Стартові накопичення для покупки допоможуть зібрати онлайн ігри, представлені в легальному інтернет-казино.

За заявами експертів, за цифровими монетами майбутнє, проте цей факт усвідомлює не кожен. Так що інвестувати в них потрібно, але після планомірного пошуку надійної біржі, в чому може допомогти незалежний рейтинг бірж криптовалют. Це дозволить не лише збільшити особистий бюджет цього року, а й отримувати вигоду протягом найближчих кількох років.

За яким принципом слід обирати “крипту”

Цифрові активи сьогодні залучають багатьох людей, які бажають не лише вирішити фінансові проблеми, а й підібрати перспективний варіант довгострокової інвестиції. Для визначення більш вигідних варіантів слід вивчити ринок. У цьому допоможуть такі критерії:

  • Популярність та цінність активу;
  • Зручність використання під час проведення розрахунків;
  • Наявність можливості оплатити товари та послуги;
  • Дотримання конфіденційності та анонімності;
  • Хороші показники купівлі-продажу, якісний ринковий оборот.

Виходячи з цих параметрів, варто розглянути ТОП-3 криптовалюти, що відрізняються низьким ризиком вкладень. Зазвичай, такі активи допускається вкладення до 60% наявного капіталу. На думку експертів, такими монетами вважаються: Біткоїн. Ефірум та Бінанс Коїн.

Родоначальник цифрових грошей – Біткоїн, залишається стабільним, вирішуючи проблеми інфляції та знижуючи ризики фінансових втрат. Від Ефіруму очікується стрімке зростання, тому що від нього походить все більше нових токенів. І монета, прив’язана до популярної торгової платформи «Бінанс», також буде у ринковому тренді.

Монети із категорії активів середнього ризику

У плані створення портфеля на монети із середнім ризиком має припадати не більше 20-25% бюджету. На думку аналітиків, перспективи мають такі токени, як Кардано (АДА), AVAX та інші. А для шанувальників NFT, хорошим варіантом виявиться Flow.

Щодо Кардано, фахівці стверджують, що ця монета вважається однією з найкращих для інвесторів. Принаймні серед середньоризикових активів. Проект зростає на очах, за рахунок вирішення проблем із децентралізацією, безпеки та масштабованості.

У AVAX більш конкретні завдання – сформувати єдине середовище, в якому люди з будь-яких країн зможуть проводити транзакції. Ця криптовалюта застосовується для оплати комісійних, захисту мережі та інших завдань. Цей актив зможе надавати пасивний прибуток у разі відправки у стекінг.

Проект Flow спочатку ґрунтувався на спеціальних іграх із криптовалютами та майданчиками з торгівлі NFT. Подібна практика дозволила використати токен для швидких розрахунків із невеликою комісією. При цьому актив ефективний, масштабований, коректний і децентралізований.

Share
Опубліковано
Buhgalter

Recent Posts

Чи треба індексувати зарплату у лютому 2025 року?

Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…

1 тиждень ago

Які правила надання відстрочки для студентів та викладачів?

Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…

2 тижні ago

З 1 лютого будуть зменшені ліміти на карткові перекази

Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…

2 тижні ago

Як заповнювати нову форму ТТН: детальна інструкція від Мінрозвитку

Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…

2 тижні ago

З якої дати діятимуть оновлені форми та зміст фіскальних чеків?

Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…

3 тижні ago

Чи подавати ФОПам Додаток ЄСВ у складі декларацій за 2024 рік у разі його несплати через “воєнну” пільгу?

Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…

3 тижні ago