Враховуючи положення ст. 73 КЗпП, у 2019 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься, зокрема, у такі святкові дні і дні релігійних свят:
За статтею 67 КЗпП, якщо святковий або неробочий день співпадає з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Тобто 29 квітня (понеділок) буде вихідним.
Крім того, розпорядженням від 10.01.2019 р. № 7-р Кабмін рекомендував для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено 5-денний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), перенести робочий день з вівторка 30 квітня на суботу 11 травня. У такому разі отримаємо ще п’ятиденні канікули – з 27 квітня по 1 травня.
Зверніть увагу! Це лише рекомендації Кабміну. Остаточне рішення про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві приймає власник або уповноважений ним орган (керівник) підприємства шляхом видання наказу чи іншого розпорядчого документа.
Таким чином, у квітні загалом буде: календарних днів – 30; робочих днів – 20; вихідних та святкових днів – 10.
Норма робочого часу:
Порядок розрахунку норми тривалості робочого часу на підприємстві у 2019 році можна переглянути тут >>>
Як працюватимуть банки та Центри обслуговування в святкові дні березня поки що невідомо. Про це повідомимо додатково.
На четвертому році повномасштабної війни український бізнес продовжує працювати в умовах, які потребують максимальної стійкості,…
Податківці у підкатегорії 101.29 ЗІР надали роз'яснення, що для операцій з вивезення за межі митної території України…
Google Pay є одним з найбільш популярних цифрових платіжних сервісів, що трансформував те, як ми…
У зв’язку з глобалізацією економіки виникла гостра потреба в уніфікованих стандартах фінансової звітності, що дають…
Аренда помещений для конференций в Киеве может понадобиться для проведения деловых мероприятий, таких как конференции,…
Держпраці зазначає, щовідрахування із заробітної плати регулюються законодавством України. Відповідно до ст. 128 Кодексу законів про…