Головна » Для відпочинку » Це цікаво » Як обрати хостинг для інтернет-бізнесу: декілька порад
Це цікаво

Як обрати хостинг для інтернет-бізнесу: декілька порад

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Print Friendly, PDF & Email

Для розвитку власного бізнесу підприємці активно освоюють інтернет та запускають власні онлайн-проекти. Якщо для відкриття торгової точки потрібна оренда спеціального приміщення, то для запуску інтернет-магазину потрібно орендувати хостинг для бізнесу

Важливість вибору хостингу для бізнесу

До вибору хостинг-платформи для розвитку бізнесу в інтернеті варто підійти вкрай серйозно та відповідально, адже від цього залежать виділені потужності, стабільність функціонування, швидкість завантаження сторінок в браузері та рівень безпеки самого сайту. Навіть якщо ви знаходитесь на старті розвитку електронного бізнесу, доцільно вибирати хостинг для найближчого та віддаленого майбутнього, щоб мати всі необхідні ресурси для роботи інтернет-магазину або іншого проекту.

Багато починаючих підприємців роблять серйозну помилку, віддаючи перевагу безкоштовним послугам хостерів. Але через подібне рішення ви будете мати безліч проблем у вигляді набридливої реклами, нестабільності роботи сайту, недостатнього захисту контенту, низької швидкості завантаження сторінок.Тому розумніше не економити, а орендувати хостинг у надійного провайдера.

Види хостингів, які використовують для розвитку бізнесу

Залежно від необхідних ресурсів та особливостей роботи сайту, можна орендувати такі інтернет-платформи:

  • Віртуальні хостинги. Цей варіант вважається найбільш доступним — мінімальна вартість оренди становить $3-5 на місяць. Вам надають окреме місце на фізичних серверах, на яких одночасно розташовується велика кількість сайтів. Потужності розподіляються між усіма користувачами, через що є ряд обмежень по навантаженню та обсягу сховища. Цей варіант є оптимальним для невеликих і середніх інтернет-магазинів (до 5-7 тисяч товарів в каталозі) з добовою відвідуваністю до 1500 чоловік.
  • VPS-сервери. Віртуальні виділені сервери також передбачають розміщення декількох сайтів на одному обладнанні, при цьому робочі ресурси (ОЗУ, потужність процесора, дискова пам’ять) є фіксованими. Також власники проектів отримують можливість самостійно виставляти налаштування програмного забезпечення і навіть встановлювати звичні операційні системи. Оренда VPS-серверу в середньому коштує $20-40 на місяць, при цьому робочих потужностей достатньо для повноцінного функціонування інтернет-магазину з більш 20 000 товарів та добовою відвідуваністю від 5-7 тисяч осіб.
  • Виділені сервери. Даний варіант хостингу є найдорожчим (мінімальна вартість послуг хостера становить 200-300 доларів), оскільки клієнтам надаються окремі фізичні сервери, які розташовані в спеціальних дата-центрах хостерів. Всі ресурси використовує тільки один користувач, при цьому він самостійно відповідає за обслуговування та управління сервером, а персонал хостинг-провайдера забезпечує тільки працездатність та безпеку платформи. Такі хостинги вигідно орендувати тільки для великих інтернет-магазинів та розвинутих проектів з добовою відвідуваністю понад 20 тисяч осіб.
  • Коли через завищені вимоги до ресурсів сервера сайт неможливо розмістити на віртуальному хостингу, доводиться орендувати VPS. Але для управління подібним сервером необхідно мати навички роботи з ОС Linux або наймати в штат адміністратора. Гарною альтернативою є бізнес-хостинги. Це платформи, які об’єднують в собі функції VPS та віртуальних хостингів. Клієнт користується зручною та знайомої панеллю управління, при цьому гарантовано має виділені робочі ресурси. При недостатній кількості ресурсів є можливість в будь-який момент збільшити їх за допомогою панелі управління.

Щоб правильно вибрати хостинг для свого сайту, вам потрібно визначитися з відведеним на оренду бюджетом, реальним масштабом інтернет-проекту, необхідним обсягом ОЗУ і ПЗУ платформи.

 


Поділіться з друзями - підтримайте проект
Мітки

Наша розсилка