Україну все частіше стали відвідувати з туристичною метою, не кажучи вже про комфортне середовище для різноманітних ІТ-компаній та хороші умови для навчання студентів з інших країн. Однак, коли оформляється віза в Україну, то в процесі можуть виникнути додаткові питання та різноманітні правові нюанси. Саме тут може стати в нагоді юрист Львів з міграційних питань.
Для в’їзду в Україну, існують візи трьох типів:
Транзитна – це віза, що дозволяє іноземцю знаходитись на території України впродовж п’яти днів. Зазвичай таку візу оформляють ті, хто перебуває в нашій державі проїздом чи планує коротку поїздку.
Короткострокова – це тип візи, яка найчастіше використовується особами, що прибули в Україну в туристичних цілях. Дана віза дозволяє людині залишатися на території України до 90 днів впродовж 180 днів від першого в’їзду.
Довгострокова – це віза, що обирається людьми які збираються перебувати в Україні протягом строку більше аніж дев’яносто днів. Такі візи, в основному, обирають особи, що вибрали нашу країну для постійного місця проживання, планують поселитися тут на певний час чи розпочати навчання в одному з вузів України.
Якщо ви іноземець якому потрібна віза в Україну Львів, вам доведеться зібрати певний перелік документів. До цього переліку входять:
Також, не зайвим буде попередньо проконсультуватися у фахівця. Кваліфікований юрист допоможе розібратися в необхідних документах та підкаже яким чином оформляється віза в Україну.
Особи, що бажають відвідати територію України, можуть звертатися до дипломатичних установ нашої держави за кордоном не раніше ніж за 3 місяці до майбутньої поїздки.
Віза може бути оформлена у строк до 10 днів з моменту звернення та подання всіх необхідних документів. У випадку необхідності термінового оформлення візи, іноземець може звернутися до дипломатичної установи та оформити візу у строк до 5 днів. Якщо українській стороні знадобиться час для проведення додаткових перевірок, то цей строк може бути продовжено до 30 робочих днів.
У випадку відмови в наданні візи іноземцю або особі без громадянства видається документ, що зазначає причину такої відмови.
За оформлення транзитної, короткострокової чи довгострокової візи справляється консульський збір, що складає 65$. Якщо особа бажає оформити візу у швидший строк, то їй необхідно сплатити цю суму в подвійному розмірі.
Зазвичай оформлення візи може стати складним завданням, через що може бути не зайвим звернутися за консультацією до юриста. Фахівці з компанії “Бачинський Та Партнери” завжди готові надати якісну та професійну допомогу у візових питаннях. Дізнатися більше можна на https://legalaid.ua/ua/
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…
Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…
У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…