Юридичні консультації

Як отримати візу для в’їзду в Україну

Україну все частіше стали відвідувати з туристичною метою, не кажучи вже про комфортне середовище для різноманітних ІТ-компаній та хороші умови для навчання студентів з інших країн. Однак, коли оформляється віза в Україну, то в процесі можуть виникнути додаткові питання та різноманітні правові нюанси. Саме тут може стати в нагоді юрист Львів з міграційних питань.

Види віз для іноземців та осіб без громадянства

  Для в’їзду в Україну, існують візи трьох типів:

  • Транзитні;
  • Короткострокові;
  • Довгострокові.

Транзитна – це віза, що дозволяє іноземцю знаходитись на території України впродовж п’яти днів. Зазвичай таку візу оформляють ті, хто перебуває в нашій державі проїздом  чи планує коротку поїздку.

Короткострокова – це тип візи, яка найчастіше використовується особами, що прибули в Україну в туристичних цілях. Дана віза дозволяє людині залишатися на території України до 90 днів впродовж 180 днів від першого в’їзду.

Довгострокова – це віза, що обирається людьми які збираються перебувати в Україні протягом строку більше аніж дев’яносто днів. Такі візи, в основному, обирають особи, що вибрали нашу країну для постійного місця проживання, планують поселитися тут на певний час чи розпочати навчання в одному з вузів України.

Які документи необхідні для оформлення української візи

Якщо ви іноземець якому потрібна віза в Україну Львів, вам доведеться зібрати певний перелік документів. До цього переліку входять:

  1. Паспорт;
  2. Заповнена та підписана візова анкета;
  3. Фотографія 3х4 сантиметри;
  4. Дійсний поліс медичного страхування;
  5. Квитанція, що підтверджує інформацію про сплату консульського збору або документ, який засвідчує право на звільнення від сплати такого збору;
  6. Підтвердження наявності необхідної суми фінансових коштів на час перебування в Україні.

Також, не зайвим буде попередньо проконсультуватися у фахівця. Кваліфікований юрист допоможе розібратися в необхідних документах та підкаже яким чином оформляється віза в Україну.

Порядок оформлення віз

Особи, що бажають відвідати територію України, можуть звертатися до дипломатичних установ нашої держави за кордоном не раніше ніж за 3 місяці до майбутньої поїздки.

Віза може бути оформлена у строк до 10 днів з моменту звернення та подання всіх необхідних документів. У випадку необхідності термінового оформлення візи, іноземець може звернутися до дипломатичної установи та оформити візу у строк до 5 днів. Якщо українській стороні знадобиться час для проведення додаткових перевірок, то цей строк може бути продовжено до 30 робочих днів.

У випадку відмови в наданні візи іноземцю або особі без громадянства видається документ, що зазначає причину такої відмови.

Вартість оформлення візи

За оформлення транзитної, короткострокової чи довгострокової візи справляється консульський збір, що складає 65$. Якщо особа бажає оформити візу у швидший строк, то їй необхідно сплатити цю суму в подвійному розмірі.

Зазвичай оформлення візи може стати складним завданням, через що може бути не зайвим звернутися за консультацією до юриста. Фахівці з компанії “Бачинський Та Партнери” завжди готові надати якісну та професійну допомогу у візових питаннях. Дізнатися більше можна на https://legalaid.ua/ua/ 

Share
Опубліковано
Buhgalter

Recent Posts

Чи треба індексувати зарплату у лютому 2025 року?

Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…

3 дні ago

Які правила надання відстрочки для студентів та викладачів?

Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…

7 днів ago

З 1 лютого будуть зменшені ліміти на карткові перекази

Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…

1 тиждень ago

Як заповнювати нову форму ТТН: детальна інструкція від Мінрозвитку

Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…

1 тиждень ago

З якої дати діятимуть оновлені форми та зміст фіскальних чеків?

Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…

2 тижні ago

Чи подавати ФОПам Додаток ЄСВ у складі декларацій за 2024 рік у разі його несплати через “воєнну” пільгу?

Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…

2 тижні ago