На правах реклами

Як отримати витяг з єдиного державного реєстру виконавчих проваджень?

Реєстр виконавчих проваджень — це автоматизована платформа, що надає можливість доступу та операцій у електронному форматі. Тут зберігаються рішення, які мають бути втілені згідно з рішеннями суду та інших органів влади, згідно з процедурою виконання.

Які дані можна отримати за допомогою реєстру виконавчих проваджень?

Автоматизована система виконавчого провадження відкрита для загального доступу і може надавати доступ до виконавчих процедур. Для взаємодії з платформою потрібно перейти на її офіційний веб-сайт за посиланням — https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.

У режимі загального доступу потрібно вибрати тип боржника — фізична або юридична особа. Потім заповніть поля з датою народження, прізвищем, ім’ям та по батькові для фізичних осіб або введіть назву підприємства та код ЄДРПОУ. Також ви можете перевірити справу за вказаним номером виконавчого провадження, щоб дізнатися, на якому етапі перебувають виконавчі провадження. В результаті ви отримаєте інформацію про статус провадження, яке вас цікавить.

Частина платформи, яка призначена для доступу сторін до виконавчих проваджень, дозволяє отримати наступну інформацію:

  • дані про те, хто і коли розпочав виконавче провадження та який виконавець його проводить;
  • інформація про проведені дії державного виконавця;
  • дані про поточний стан та статус виконавчого провадження.

Також ви можете ознайомитися з постановами, які були видані державним виконавцем. Тут же ви зможете знайти рішення виконавчого провадження та іншу важливу інформацію.

 

Як можна отримати доступ до Єдиного реєстру виконавчих проваджень?

Державний реєстр виконавчих проваджень гарантує вільний та абсолютно безкоштовний доступ до даних. Для того, щоб скористатися його можливостями, не потрібно проходити процедури реєстрації, а отримана інформація є актуальною на момент запиту.

Якщо вам потрібно отримати доступ до конкретної інформації щодо виконавчого провадження, необхідно мати ідентифікатор доступу та порядковий номер провадження. Ці дані можна знайти в постанові, яка формується при початку виконавчого провадження. Будьте уважні, оскільки ідентифікатор доступу містить унікальний код, який складається з комбінації 12 цифр і літер.

Share
Опубліковано
Buhgalter

Recent Posts

Обязательная страховка для водителя в один клик

Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…

2 тижні ago

Готівкові кредити: для чого їх використовують?

Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…

3 тижні ago

Трейдинг для новичков: советы и рекомендации

Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…

3 тижні ago

Чи буде штраф за однакові номери в податкових накладних

Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…

3 тижні ago

Актуальні запитання – відповіді щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA)

Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…

4 тижні ago

Нюанси заповнення заголовної частини ПН на постачання товарів працівникам

У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…

4 тижні ago