Це цікаво

Як відкрити корпоративний рахунок в європейській платіжній системі з прямим IBAN?

Платіжні системи надають можливість виконувати безліч операцій, не завжди доступних в звичайному банку і завдяки цьому є популярним рішенням серед бізнесу.

Європейська платіжна система може бути хорошою альтернативою банку за умови, що функціональність платформи дозволяє користувачам отримувати перекази, здійснювати виплату заробітної плати, приймати оплату кредитною карткою, здійснювати розрахунки з постачальниками, обмінювати валюту і виконувати платежі в зоні SEPA.

Платіжна система, про яку сьогодні піде мова, контролюється банком Литви згідно з положенням про електронні гроші. Відкриття рахунку може бути проведено дистанційно з наданням певного пакету документів.
Рахунок можуть відкрити компанії- нерезиденти, включаючи компанії з країн СНД.

ІТ та крипто-бізнес також приймається за умови наявності ліцензій. Технічна підтримка доступна 24/7 англійською та російською мовами.

Вимоги мінімального депозиту і балансу відсутні. При відкритті рахунку необхідно сплатити комісію в розмірі від 50 до 1500 EUR в залежності від типу компанії і діяльності. Щомісячне обслуговування обійдеться в суму від 10 до 300 EUR, відповідно. Основна валюта – EUR, є основною також і для вхідних платежів. При здійсненні переказів можна використовувати інші валюти.

Для відкриття корпоративного рахунку необхідно надати скан-копії реєстраційних документів компанії, документи, що підтверджують функціонування компанії, завірених Апостілем не більше, ніж 6 місяців тому, а також опис діяльності, рішення ради директорів, схема бенефіціарів, наявні ліцензії та інші документи. У деяких випадках необхідно буде відправити нотаріально завірені копії документів по звичайній пошті.
Також необхідно надати особисті документи бенефіціарів, директорів і акціонерів: копії паспортів, термін дії яких становить не менше 2 місяців, документ, що підтверджує місце проживання.

Share
Опубліковано
Sunny-J

Recent Posts

Чи треба індексувати зарплату у лютому 2025 року?

Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…

7 днів ago

Які правила надання відстрочки для студентів та викладачів?

Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…

2 тижні ago

З 1 лютого будуть зменшені ліміти на карткові перекази

Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…

2 тижні ago

Як заповнювати нову форму ТТН: детальна інструкція від Мінрозвитку

Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…

2 тижні ago

З якої дати діятимуть оновлені форми та зміст фіскальних чеків?

Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…

3 тижні ago

Чи подавати ФОПам Додаток ЄСВ у складі декларацій за 2024 рік у разі його несплати через “воєнну” пільгу?

Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…

3 тижні ago