Як правило, у юросіб – платників ЄП є в штаті бухгалтер або бухгалтерська служба на чолі з головним бухгалтером. Деякі фізособи – підприємці також користуються послугами бухгалтера на умовах трудового або цивільно-правового договору. Бухгалтер – це той працівник, який приймає на себе найбільшу частину роботи і відповідальності, пов’язаної з проходженням податкової перевірки.
У бухгалтера є безпосередній керівник – це директор, якому він повинен беззаперечно підкорятися, особливо в період перевірки. Бухгалтер приватного підприємця захищає інтереси останнього на підставі договору (трудового або цивільно-правового), і тому він також повинен виконувати всі вказівки підприємця. Тому бухгалтер починає взаємодію з перевіряючими тільки після дозволу директора або підприємця, який прийняв рішення про допуск перевіряючих до перевірки. Протягом перевірки всі свої дії бухгалтер повинен погоджувати з керівником або підприємцем.
Як правило, взаємодія бухгалтера з перевіряючими полягає у наданні їм документів для перевірки та особисте спілкування з виникаючих питань щодо перевіряються операцій. Впевненість бухгалтера в своїй правоті, його знання і досвід, його сумлінна робота в періодах, що перевіряються – запорука успішного проходження податкової перевірки.
Існують різні методи технічного аналізу, які у своїй роботі використовують інвестори, трейдери та аналітики на…
Новейшие смартфоны требуют особого внимания к их сохранности из-за высокой стоимости и хрупкой конструкции. Качественный…
У світі стрімкої цифрової трансформації бізнесу компанії дедалі частіше відмовляються від традиційної телефонії на користь…
Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до частини 3 статті 39 Закону…
ДПС у Львівській області розповідає, що відносини, які виникають у сфері справляння податків і зборів, регулюються нормами…
Хоча б раз на день кожна людина стикається з рекламою IT. Найбільше її в інтернеті,…