Як правило, у юросіб – платників ЄП є в штаті бухгалтер або бухгалтерська служба на чолі з головним бухгалтером. Деякі фізособи – підприємці також користуються послугами бухгалтера на умовах трудового або цивільно-правового договору. Бухгалтер – це той працівник, який приймає на себе найбільшу частину роботи і відповідальності, пов’язаної з проходженням податкової перевірки.
У бухгалтера є безпосередній керівник – це директор, якому він повинен беззаперечно підкорятися, особливо в період перевірки. Бухгалтер приватного підприємця захищає інтереси останнього на підставі договору (трудового або цивільно-правового), і тому він також повинен виконувати всі вказівки підприємця. Тому бухгалтер починає взаємодію з перевіряючими тільки після дозволу директора або підприємця, який прийняв рішення про допуск перевіряючих до перевірки. Протягом перевірки всі свої дії бухгалтер повинен погоджувати з керівником або підприємцем.
Як правило, взаємодія бухгалтера з перевіряючими полягає у наданні їм документів для перевірки та особисте спілкування з виникаючих питань щодо перевіряються операцій. Впевненість бухгалтера в своїй правоті, його знання і досвід, його сумлінна робота в періодах, що перевіряються – запорука успішного проходження податкової перевірки.
Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…
Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…
Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…
Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…
Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…
Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…