Верховна Рада звільнила від орендної плати фактично усіх наймачів, які не могли використати орендоване майно через обставини, за які вони не відповідають.
Відповідні зміни внесені до Цивільного кодексу законом, який сьогодні ухвалила в цілому Верховна Рада (проект №3275).
Згідно з п.14 «Прикінцеві та перехідні положення» ЦК, «з моменту установлення карантину, введеного постановою Кабінету Міністрів «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 року №211 (з наступними змінами і доповненнями) і до його завершення в установленому законом порядку наймач звільняється від плати за користування майном відповідно до ч.6 ст.762 ЦК.
При цьому закон не містить жодних додаткових умов чи обмежень, а також не визначає, що порядок
застосування цієї норми має затвердити Кабінет Міністрів. Проте, на думку експертів, на практиці безумовно виникатимуть проблеми із доведенням факту неможливості використання майна.
Так само не визначено порядку компенсації орендодавцям витрат на утримання цього майна.
Не секрет, что ежегодно водители должны обновлять свою автостраховку и покупать новый полис, защищающий их…
Кредит готівкою — один з банківських продуктів, який має високий попит серед населення. Він передбачає…
Мир трейдинга часто представляется новичкам как захватывающее приключение с возможностью быстрого обогащения. Однако реальность может…
Відповідно до п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №…
Одеська ДПС надала відповіді на запитання щодо формування стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA). 1. Яким чином визначати…
У разі здійснення операцій з постачання товарів у рахунок оплати праці працівників у рядку «Індивідуальний…