Здобути нову спеціальність не так складно, як здається: багато сучасних професій легко освоїти онлайн. Послуги з онлайн навчання сьогодні пропонує чимало шкіл. Вони відрізняються за рейтингом, спеціалізацією, пакетом наданої допомоги тощо. Як обрати кращу професію та в якій школі її варто опановувати — читайте далі.
Сьогодні онлайн-школи стали дуже популярними, адже, все більше молодих спеціалістів готові кардинально змінити свою спеціальність та освоїти щось нове. Неабиякою популярністю в останні роки користується, наприклад, програмування чи робота в сфері азартних розваг, де можна грати в слоти на гривні та вигравати шестизначні джекпоти.
В онлайн-школах можна навчатися за кількома напрямками:
Для отримання омріяної роботи в майбутньому краще брати повні професійні курси: у них дадуть усі необхідні теоретичні знання та практичні навички, а також допоможуть з працевлаштуванням. Для цього у великих школах є спеціальні кар’єрні центри: їхні співробітники допоможуть зі складанням резюме та підберуть відповідні вакансії.
За час проходження курсів в учнів збирається початкове портфоліо із навчальних проектів. Наприклад, у студента з розробки ігор у портфоліо буде кілька створених ним ігор, які демонструють його навички. Майбутні роботодавці часто дивляться саме на портфоліо — завдяки їм рівень підготовки фахівця видно краще, ніж у рядках у резюме.
За оцінками HR-фахівців, проходження онлайн-курсів збільшує шанси апліканта знайти нову роботу. Отримані сертифікати онлайн-школи говорять про цілеспрямованість кандидата та його здатність до самонавчання — ці якості цінуються роботодавцями найбільше.
Вартість курсів залежить від школи, професії та тривалості навчання. Курси з програмування зазвичай коштують найдорожче, але й середні зарплати в IT вищі.
Школи конкурують між собою за вартістю курсів та додатковими сервісами. Ось кілька порад щодо вибору навчального закладу в інтернеті.
Нагадаємо, що стаття 34 Держбюджету-2025 містить три ключові положення: •Індекс споживчих цін для індексації грошових…
Міноборони розповідає, що надання відстрочки здобувачам професійної, фахової передвищої та вищої освіти, інтернів і докторантів, а також…
Ще 10 грудня 2024 року окремі банки підписали Меморандум про забезпечення прозорості функціонування ринку платіжних…
Йдеться про наказ № 1332, яким вносяться зміни до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні. Документ…
Податківці у підкатегорії 109.10 «ЗІР» зазначили, що наказом Мінфіну від 30.12.2024 №674 «Про внесення зміни до пункту 4…
Податківці у підкатегорії 201.06 «ЗІР» підкреслили, що відповідно до п. 9-19 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення»…