Головна » На правах реклами » Звички, які знижують продуктивність та знижують заробітки
На правах реклами

Звички, які знижують продуктивність та знижують заробітки

Поділіться з друзями - підтримайте проект

Мозок людини постійно працює. Незалежно від того, виконуєте ви роботу, що приносить вам дохід, завантажуєте пральну машину, чи просто передивляєтесь соціальні мережі. Фонові думки можуть надихати та наповнювати енергією на нові звершення, а можуть навпаки знижувати ефективність. Є кілька особливо небезпечних типів мислення.

Типи мислення, які знижують продуктивність

Бути продуктивним завжди — неможливо. Мозку потрібно розслаблятись, саме тому такі прості заняття, як перегляд соціальних мереж та ігри в Ельслотс казино такі привабливі для відпочинку. Але коли потрібно зосередитись на роботі, мозок може чинити певний супротив та використовувати такі шаблони мислення, як:

  • робити все ідеально;
  • узагальнювати;
  • негативні думки;
  • емоційні реакції;
  • провина.

Коли людина намагається все робити ідеально, вона не дає собі можливість робити достатньо добре. Тоді головна думка, яка супроводжує всі дії  — «Якщо в мене не вийде, то я невдаха». Людина намагається досягати максимуму, але йде до нього занадто важким шляхом. Наприклад, замість того, щоб вже завтра почати ділитись своїми знаннями в соцмережах чи почати консультувати, починає нескінченно проходити додаткові курси для покращення своїх навичок. І може ніколи не досягти своєї мети.

Ще один шаблон мислення, який не дає доводити розпочате до кінця —  узагальнення. Людина кожен негативний момент сприймає, як постійну ланку невдач. Наприклад, якщо сьогодні клієнт не погодився на співпрацю — то і іншим мої послуги не потрібні.

Іноді справді може здаватись, що все котиться шкереберть. Однак такі думки не мають визначати все життя. Жоден провал не визначає майбутнє. Потрібно зупиняти себе від таких думок. Адже людина може робити висновки з невдалих спроб, та покращувати будь-який результат надалі.

Люди з низькою самооцінкою також можуть сприймати навіть позитивні відгуки за негативні. Вони здатні принижувати власні здобутки, та ніколи не отримують винагороду, на яку заслуговують. Адже компліменти та фінансова винагорода — це позитивне підкріплення будь-якої роботи, яку потрібно приймати на свій рахунок.

Емоції також можуть знижувати продуктивність. Коли ми реагуємо на ситуацію емоційно, а потім аналізуємо свою поведінку, повністю довіряємо своїм почуттям і вважаємо їх абсолютно правдивими. Але наші емоції не завжди точно відображають, хто ми і що відбувається у нашому житті. Тому спеціалісти застерігають від емоційних рішень.

Установка, що знижує ефективність найбільше

Почуття провини, яке люди часто вплітають в слово винен. Скажімо, ви не можете розібратися з економічними питаннями, які вам потрібно вирішувати на роботі. У якийсь момент у вас, напевно, з’явиться думка «Я повинен навчитися цього прямо зараз». І водночас замість мотивації, ви відчуваєте важкість провини за те, що не можете досягти успіху.

Аналізуйте, звідки у вашій голові береться твердження «повинен», та намагайтесь змінювати їх на конструкцію «я обираю». Адже це повертає вам власну добру волю робити те, що замислили, самостійно, а не за примусом. Від небезпечних шаблонів, з якими людина живе роками, важко впоратись одразу. Але навчаючись їх бачити, можна значно знижувати їх вплив.


Поділіться з друзями - підтримайте проект